“На Україну напали, все крапка”: Лайма Вайкуле про повномаштабне вторгнення РФ в Україну (Відео)

Відома латиська співачка та акторка Лайма Вайкуле в інтерв’ю телеканалу “Дощ”, висловила свою позицію щодо повномаштабного вторгнення росії в Україну. Дослівно:

“На Україну напали. Напали. Все, крапка. Виправдовувати, шукати чому, “та бо НАТО”, “та бо фашисти” – не треба. Вони напали. Вони кажуть, що наші солдати гинуть. Запитайте – чому? Чому вони гинуть? Що вони роблять в Україні? Що?

Ідіть – вони не гинуть. Ідіть – ніхто вас не чекає. Ніхто вас не хоче, йдіть, рятувальники. Вони пішли рятувати росіян. І тому розбомбили Харків?

[росія його не дуже цінує, – ведуча] А росія все не цінує. Вони і Пугачову не цінують, і Горбачова не цінують. А кого вони цінують? Війну в Україні вони цінують?

росія – найбагатша країна. Ті гроші, які вони сьогодні витрачають на те, щоб зруйнувати Україну, вони могли побудувати в Росії Діснейленд. Кожна людина могла чудово там жити – багато, щасливо, мати прекрасну медицину, гарно одягатися, ходити на концерти. Усі потягнулися б туди, що ви робите?

Гідність – дуже важлива риса. Дуже важлива. Мені здається, гідна людина не підтримуватиме зло. І треба бути сміливим та гідним, щоб це говорити”, – висказала свою думку Лайма Вайкулі.