“Акт геноциду”: путін пояснив чому б’є по українській енергетиці

Президент російської федерації володимир путін сказав, що його війська країни-агресора завдають ударів по енергетичних об’єктах України в якості “помсти за Кримський міст”.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Зараз багато галасу щодо наших ударів по енергетичній інфраструктурі сусідньої країни. Так, ми це робимо. Але хто ж почав? Хто вдарив по Кримському мосту, хто підірвав лінії електропередачі з атомної електростанції Курська, хто не подає воду до Донецька? Неподача води до мільйонного міста — це акт геноциду. Ніхто ніде словом про це не сказав. Взагалі, тиша повна. Варто нам тільки поворухнутися щось зробити у відповідь — шум, гам, тріск на весь Всесвіт. Це не заважатиме нам виконувати бойові завдання», – сказав путін.

Насправді, подібними обстрілами енергетичної інфраструктури росія намагається “схилити” Україну до “переговорів”. В Україні на шантаж крахни-терориста не піддаються.

Довідково, масовані ракетні обстріли, окрім 24 лютого, росія здійснила 10 жовтня, 18 жовтня, 31 жовтня, 15 листопада, 23 листопада і 5 грудня.

Слід зазначити, що Американське видання Politico визнало російського диктатора володимира путіна «невдахою року» через його провальні плани захопити Україну. Президент Росії втратив репутацію не лише у світі, а й у самій рф.