“Думал укропы”: зек, який дезертирував з ПВК “Вагнера” розповів чому стріляв по поліцейських в ростовській області

Нагадуємо, 7 грудня, у закинутій будівлі під Новошахтинськом Ростовської області затримали екс-засудженого, дезертира ПВК “Вагнер” Павла Ніколіна, який з кулемета Калашникова відкрив вогонь по місцевим поліцейським.

Російські пропагандистські ЗМІ поширюють відео, очевидно з зали суду, де у затриманого екс-засудженого дезертира ПВК “Вагнер” питають чого він втік і стріляв по поліцейським. На що він відповів, що він не дезертир, а відстав від групи, а стріляв по російських поліцейських, тому що: “думал укропы”. Також Ніколін підтвердив, що являється бійцем ПВК “Вагнер”, однак сказав, що не хоче коментувати цю тему.

Нагадуємо, як повідомляє Baza, за їхніми даним дезертиром, який відкрив вогонь по поліцейських, виявився боєць ПВК «Вагнер» Павло Ніколін, який відбував термін за крадіжку та розбій в уфімській ВК-4. Звідти його завербували до ПВК «Вагнер». 24 листопада Ніколін передумав воювати і втік.

Екс-засуджений, боєць ПВК “Вагнер” обстріляв у передмісті Новошахтинська трьох поліцейських, які шукали зниклу жінку. Близько обіду патрульні в цивільному одязі прочісували місцевість на машині та заїхали до селища Нова Соколівка Ростовської області. Там вони звернули увагу на чоловіка в камуфляжі, що йшов уздовж дороги, і попрямували до нього — у цей момент дезертир відкрив вогонь із кулемету Калашникова та поранив одного з поліцейських.

Згодом чоловіка затримали.