У Лаврі пролилась кров Христова: для кого це поганий знак і що це означає

В Києво-Печерській лаврі одну з десяти чаш перевернули – пролилась Кров Христа.

Підтверджують це і свідки, яке бачили подію на власні очі.

В навчальних відомостях священнослужителя говориться, що коли Кров Христова проливається з чаші – це є смертний гріх.

Так. Від цього не застрахований жоден священнослужитель. Під час Літургії може трапитися будь що. Тому дуже важливо звершувати Євхаристію благоговійно, не поспішаючи, зі Страхом Божим і побожністю.

Але чаша виливається на митрополита Онуфрія, очільника московського патріархату в Україні. Виливається за богослужінням з нагоди 32-ї річниці його хіротонії. Митрополит Миколаївський Питирим, у якого за богослужінням трапився серцевий напад (як оповідають), став винуватцем цього випадку. Але випадковостей не буває. Серце підвело саме в той момент, коли чаша була повна…

Не вірив знакам. Але коли з Софії Київської поривом вітру зірвало хреста і рівно через 40 днів почалась повномасштабна війна росії проти України, то цей випадок з очільником МПвУ тепер важко просто проігнорувати” – рзповідає отець Іван Сидор.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради із питань гуманітарної політики рекомендував депутатам підтримати законопроєкт щодо унеможливлення діяльності в Україні афілійованих із центрами впливу в РФ релігійних організацій, який по суті означатиме заборону Української православної церкви Московського патріархату в Україні.