“Вічнього Вам польоту, соколи”: виконуючи бойове завдання загинув екіпаж вертольота з Львівщини

Українці жертвуючи своїм життям захищають нашу землю. І ми повинні про це пам’ятати. Ми повинні пам’ятати про кожного відважного Героя, який покав своє життя за Україну.

Вчора, 12 грудня сумна новини сколихнула Львівщину. Під час виконання бойового завдання загинув екіпаж вертольота – Максим Федоров, Віталій Маркевич та Владислав Левчук.

Про це повідомляє Новокалинівська міська рада.

“Сьогодні сум та горе обіймає Новокалинівську територіальну громаду. Перестали битися героїчні серця одразу трьох сміливих воїнів України.  Це непоправна втрата для всієї нашої громади! Щиро співчуваємо рідним і розділяємо їхнє горе! Ненька Україна втратила вірних синів, люблячих чоловіків та гарних батьків.

З глибоким сумом та скорботою висловлюємо співчуття родинам загиблих військовослужбовців, які загинули в боях за свою рідну землю, виконуючи бойове завдання на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Ворог відповість за кожне обірване життя, за кожен наш дім, за кожну вулицю!

Вічна пам’ять і слава захисникам України, а саме: Максиму Федорову, Віталію Маркевичу та Владиславу Левчуку! Смерть російському агресору!

Слава Україні! Герої не вмирають!!!

ВІЧНОГО ПОЛЬОТУ ВАМ, СОКОЛИ…” – йдеться в повідомленні.

aa7d701489b345841732058ab1f1dce5
на фото загиблі Герої з Новокалинівської громади