Втопився у власному авто: в США трагічно загинув 34-річний українець

В США у власному авто в річці Сент-Клер втопився 34-річний уродженець Тернополя Роман Попіль. 

“Жахливий нещасний випадок трапився з нашим найвеселішим і життєрадісним другом, Roman Popil. Страшна неочікувана втрата. Не можемо повірити, що більше ти не прийдеш до нас, ти завжди був бажаним гостем. Сил батькам, пережити цю тяжку втрату! Сумуємо і шануємо пам’ять про тебе! Спочивай з миром, дорогий наш Ромчику!”, –йдеться у дописі друзів Романа.

Американські ЗМІ пишуть, що поліція заявила, що інцидент, під час якого чоловік загинув після того, як його автомобіль увійшов у воду в містечку Клей, вважається нещасним випадком.

За даними департаменту шерифа округу Сент-Клер, Audi A6 2014 року випуску 34-річного чоловіка з Дірборна в’їхав у Північний канал річки Сент-Клер рано в суботу з рампи на поромі острова Харсенс.

Начальник поліції містечка Клей Майкл Коуч сказав, що за результатами попереднього розслідування чоловік вїхав у воду випадково. За його словами, жодної нечистої дії чи несправності автомобіля немає. Водолазна група округу Сент-Клер була викликана на місце близько 4:45 ранку.

Водолазна група витягла чоловіка із затопленого транспортного засобу, а потім дістала його з води.

Його доставили до районної лікарні річки Вознесіння, де констатували його смерть, повідомили в департаменті шерифа.