В Польщі українці потрапили в жахливу ДТП: серед постраждалих є діти та вагітні жінки

ДТП в якій постраждали українці, трапилася 11 грудня, на автостраді поблизу пункту пропуску в Корчовій.

Як зазначається на сайті Підкарпатської поліції, учасниками ДТП стали аж 5 транспортних засобів, в яких перебували громадяни України.

За попередніми даними, все почалося з того, що 56-річний водій BMW не дотримався безпечної швидкості на засніженій дорозі, не впорався з керуванням й вдарився спочатку в захисні бар’єри, а вже від них відлетів в автомобіль Hyundai. Майже одночасно з дороги вилетів і автомобіль Audi, який рухався позаду BMW. Внаслідок цього він спочатку врізався в Hyundai, а потім відлетів у BMW. Автомобіль Hyundai після отриманого удару вилетів на зустрічну смугу руху, де зачепив ще два авто: Volvo i Kia.

У результаті такої ДТП троє пасажирів автомобіля Hyundai отримали травми й були госпіталізовані. Серед них – дві вагітні жінки та 15-місячна дитина. При цьому одну з жінок довелося доставати з салону за допомогою гідравлічних ножиць, оскільки вона була затиснута. До лікарні забрали також двох пасажирів автомобіля Audi – жінку та 7-річну дитину. Усі постраждалі є громадянами України.

Фото з місця аварії:

6e1140b491f59a915e5b939bcddb38ae65b7c275