Розгрібав завали голіруч: поліцейський розповів, як врятував 10-річну Софійку після ракетного обстрілу росіян

Нагадуємо,  9 січня, зранку, по Шевченковому на Харківщині, російські ракети влучили на територію ринку. Внаслідок чого загинуло 2 людей, багато постраждало.

Серед постраждалих була і 10-річна Софійка з бабусею. Які того дня прийшли на ринок за продуктами. Російська ракета влучила у землю прямо перед магазином, у якому вони знаходились. З-під завалів дитину витягнув поліцейський. Нажаль ауся Софійки загинула.

У Нацполіції розповіли, що керівник сектору поліцейської діяльності № 1 Куп’янського РВП Павло Нестеренко почав голіруч розгрібати цеглу, землю, уламки, щоб звільнити постраждалих.

1673607403183
Павло Нестеренко / Нацполіція

“Спочатку у кутку магазина я знайшов продавчиню. Жінка була поранена, налякана, але, на щастя, жива. Ми передали її медикам. Саме від неї ми дізналися, що в магазині на момент вибуху були ще люди та побігли туди знову”, – розповів начальник підрозділу поліції.

Поліцейський підняв холодильник й тоді почув з-під землі голос. Він руками розгрібав землю, аж поки не намацав голову. То була дівчинка, яка прийшла до тями і почала кричати і плакати. Обережно звільняючи дитину від землі та уламків, поліцейський її витяг.  Колеги віднесли її до карети швидкої невідкладної допомоги. Дитині провели операцію у Харкові. Там вона знаходиться зараз на лікуванні.

Повернувшись до магазину Павло Нестеренко продовжив розбирати завали. Під шаром землі він розкопав жінку, яка була бабусею 10-річної Софійки, нажаль вона ула вже мертвою.