Перепустка, через яку відсторонили начальника УПП Львівщини виявилась нечинною

Вчора, 22 січня у соціальних мережах розгорівся скандал, через подаровану Начальником Патрульної поліції Львівщини Романом Пилипенком своїй дівчині Василині Софранюк перепусти на проїзд через Площу Ринок у Львові.

Відповідне відео жінка опублікувала у своєму інстаграм, після чого користувачі почали його поширювати соцмережами, а сам факт подарунку викликав обурення у суспільстві.

Після чого у Патрульній поліції України заявили, що керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка від виконання службових обов’язків. А за даним фактом призначено службове розслідування.

Однак, як заявила керівниця ЛКП «Ратуша-сервіс», яке займається видачею перепусток на заїзд у пішохідну частину міста, Ірина Тихоліз, передає Zaxid.netдана перепустка є нечинною.

“Львівська міськрада не видавала перепустку працівниці Львівської облради Василині Софранюк на в’їзд у пішохідну зону площі Ринок. А перепустка такого зразка, як подарував їй начальник патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко, втратила чинність ще два роки тому. Це перепустка старого зразка, яка втратила чинність два роки тому. Зараз діють інші перепустки”, – повідомила Ірина Тихоліз на брифінгу у понеділок, 23 січня.

Керівниця ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз демонструє види перепусток, які є чинні на сьогодні (скріншот з відео)
zaxid.net
[an error occurred while processing the directive]