Російський президент заявив, що Німеччина знаходиться під окупацією: деталі

Російський диктатор володимир путін заявив, що “окупаційні війська” США нібито досі стоять у Німеччині.

Передає Українська правда з посиланням на заяву путіна на зустрічі зі студентами в Московському держуніверситеті, сьогодні 25 січня.

Найбільша країна Європи, економічний гігант – це Федеративна Республіка Німеччина. Після Другої світової війни Німеччина була розділена, як відомо, на 4 сектори: американський, англійський, французький і радянський. Так от Радянський Союз оформив припинення цього окупаційного статусу. А Сполучені Штати ні.

Формально юридично на території Федеративної Республіки Німеччина перебувають американські окупаційні війська, а по факту так і є. Їх там дуже багато“, – заявив кремлівськкий диктатор.

За словами путіна, нібито самі німецькі політики говорять про те, що після Другої світової війни Німеччина нібито “ніколи не була в повному сенсі цього слова суверенною державою”.

“І це не я кажу. Це кажуть видатні – хочу це підкреслити, не російськоорієнтовані, а німецькоорієнтовані –  політики”, – заявив путін і додав, що “так чи інакше, але суверенітет буде повернуто Європі”.

Відповідну заяву кремлівський диктатор зробив на фоні того, що сьогодні, 25 січня Уряд Німеччини прийняв рішення про надання українським збройним силам основних бойових танків Leopard-2.

[an error occurred while processing the directive]