На війні загинув 19-річний студент Львівської Політехніки Володимир Шкринда

На війні віддав свою життя за Україну 19-річний студент Львівської Політехніки Володимир Шкринда, родом із смт Віньківці.

Як повідомляють у центрі комунікацій Львівської Політехніки, хлопець вступив до ВНЗ у 2020-му, після закінчення Хмельницького ліцею. Навчався за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології», а з початком повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ.

Зазначається, що молодий і відважний воїн, родом із Хмельниччини, майже рік боровся з окупантами, а свій останній бій прийняв на Донеччині.

“Володимир вступив до нас після закінчення ліцею, тому мав досить глибокі знання з профільних дисциплін. Він добре вчився, був розумний і старанний, відвідував заняття. На його похороні я побачила дуже багатьох людей, серед них були і військовослужбовці, і побратими, і командир. Усі згадували про те, яким добрим, свідомим, відповідальним хлопцем він був. Володя пішов воювати у 18 років, будучи ще студентом, маючи можливість жити і вчитися. Така хоробрість властива навіть не всім дорослим”, – зауважує кураторка групи Марія Заєць.

photo2023 02 0116 32 52
Фото: lpnu.ua

Одногрупник Володимира – Денис Яценко – зазначає, що життя хлопця хоч і коротке, але гідне та шляхетне, а його загибель – героїчна.

“Ми познайомились у кафе навпроти головного корпусу, коли робили там лабораторні. Швидко знайшли спільну мову й розговорилися. Володя справив враження дуже веселої, відкритої, товариської людини, часто жартував і був готовий усім допомогти. На парах ми сиділи разом, а на перервах багато говорили, розважалися, він завжди був відкритий до розмови з усіма одногрупниками. Під час дистанційного навчання ми також підтримували зв’язок, але його рішення піти до війська стало для мене несподіванкою. Я знав, що Володя уже влаштувався на роботу, тому навіть подумати не міг, що він зробить такий сміливий і шляхетний вчинок. Про це я дізнався на онлайн-занятті, коли він пояснив, що не відвідує пар, бо перебуває на передовій…”

photo2023 02 0116 32 50
Фото: lpnu.ua