“Самое время для “Калибров”: росіяни влаштували істерику через візит Байдена в Київ і вимагали бомбардувань

Жителі держави-терориста Росії вкотре проявили свою агресію до України та українців, зажадавши нових ударів по містах і цивільному населенню. Істерикою вони вибухнули через візит до Києва президента США Джо Байдена у понеділок, 20 лютого.

Зокрема, росіяни закликали РФ негайно бити по українській столиці ракетами “Калібр” і “Кинджал”. Такі заклики вони висловлювали у своїх соцмережах.

Примітно, що з першими кадрами прогулянки Байдена та українського лідера Володимира Зеленського алеєю Героїв Небесної Сотні в Києві по всій Україні було оголошено повітряну тривогу. В Telegram-каналах повідомлялося про злети російських стратегічних бомбардувальників на території Білорусі.

Водночас росіяни у своїх пабліках заявляли, мовляв, “тривогу українці включають для всіх високопоставлених гостей”, які прибувають із візитами до столиці.

“По всій Україні оголошено повітряну тривогу. Сирени звучать зокрема і в Києві, де, за непідтвердженою інформацією українських ЗМІ та західних журналістів, перебуває президент США Байден. Про російські ракети або безпілотники поки не повідомлялося”, – поспішив відзвітувати російський канал Readovka.

Більшість же користувачів із країни-агресора відреагували вже традиційними для них закликами “бомбити Україну”:

screenshot44

screenshot431

screenshot411

“Саме час для калібрування”, “Швидше за все показуха, вони люблять її включати при гостях”, “Пару показових “Кинджалів” на Банкову!”, “Цирк”, “Гімн свій включили, гостей зустрічають”, – істерили росіяни.

Зі свого боку, кремлівські пропагандисти назвали візит Байдена до Києва “демонстративним приниженням Росії”.