Як часто потрібно голитися чоловікові, щоб мати охайний вигляд

Головною метою гоління чоловіка є зовнішній вигляд. Хтось при цьому хоче отримати бездоганно гладку шкіру, а хтось – акуратну триденну щетину або вуса, бороду.

Як часто чоловікові потрібно голитися і коли це краще робити, читайте далі.

Якою має бути частота гоління

У кожної людини є власні особливості шкіри та темпи росту волосся. При не примхливих шкірних покривах голити обличчя можна щодня. При чутливих – процес краще проводити раз на два-три дні.

У чоловіків з роками волосся на обличчі з’являється швидше. Тому періодичність та ступінь його видалення кожен визначає самостійно.

Коли краще голитися

Є декілька варіантів для обрання часу гоління, але насправді це не має жодного значення. Однак якщо вимкнено електроенергію, то використання електробритви для гоління доведеться відкласти та скористатися звичайною або зачекати. Процес гоління роблять:

Зранку

Голитися після сну можна у випадках, якщо:

  • для цього є достатньо часу;
  • потрібна ідеально гладенька шкіра.

Цей варіант підходить тільки чоловікам з нечутливими покривами.

Перед сном

Цей варіант дозволить чоловікові заощадити ранковий час, а його обличчю впоратися з можливими подразненнями. До того ж, це збільшує перспективу провести романтичну ніч.

Деякі чоловіки, яким личить невелика щетина, голяться на ніч. Вранці вони мають на обличчі ледве помітну поросль, що додає шарму.

Перед душем

Варіант підійде чоловікам, шкіра обличчя яких дуже ніжна. Якщо її не розпарювати, вона буде менш схильною до подразнень. Крім того, це економить час, адже через змивання піни під час миття немає потреби додатково обполіскувати раковину.

Після душу

Гаряча вода пересушує шкірні покриви, через що вони стають більш вразливими. Але розігріта шкіра стає еластичною та податливою, що зручно під час використання станка. Лезо по ній краще ковзає по обличчю.

Професійні барбери вважають цей метод одним з кращих.

Як голитись, щоб не було подразнень

Щоб мінімізувати неприємні відчуття під час гоління, потрібно дотримуватися таких правил:

  • стежити за чистотою та гостротою лез станка, машинки;
  • проводити попередню підготовку обличчя (вибрати засіб, який підходить за типом шкіри можна в каталозі магазину Алло);
  • голитися тільки у напрямку росту волосся;
  • проводити догляд за обличчям після гоління.

Виконання простих правил дозволяє зменшити вірогідність подразнень шкіри.

Якщо без подразнень не обійшлося

Позбавлення повноцінного догляду, використання тупого та брудного леза здатні зашкодити навіть стійкій до подразнень шкірі. У такому випадку її потрібно заспокоїти. Для цього на завершальному етапі використовуються лосьйони, бальзами.

Якщо у чоловіка чутлива шкіра, то до складу подібних засобів має бути додано сік алое вера, масло чайного дерева або сандалу для зменшення подразнюючого ефекту. У разі відсутності їх відсутності можна спробувати зробити компрес, використовуючи рушник, змочений холодною водою.