Появилися жахливі подробиці родинного терору на Київщині: мати ґвалтувала сина та знущалася з інших дітей

У місти Бровари, що на Київщині 29-річна мати та її співмешканець знущалися з трьох дітей жінки. Журналістам вдалося дізнатися жахливі подробиці історії зі слів джерел у поліції Київщини.

Працівники правоохоронних органів розповіли, що дітей вилучили в родини – вони жили у патронатній сім’ї. Прийомні батьки помітили досить дивну поведінку дітей.

Про це повідомляє ТСН.

Виявилося, зі слів хлопчика, що мати ночами його ґвалтувала у неприродний спосіб. Крім того, жінка зі співмешканцем займалася сексом у присутності дітей.

“Від пережитого одна дитина просто не могла спати вночі, він прокидався що дві години від кошмарів. Прийомні батьки почали розпитувати хлопчика. Він зізнався, що мати ночами його ґвалтувала у неприродний спосіб” – йдеться в повідомленні.

“Пробачте за таку деталь, але в родини не було грошей на туалетний папір, тому це робили ганчірками. Їх же дітям запихали до рота, коли їх ґвалтували”, – розповідають у поліції.

Горе-матір – мешканка Броварів, а її співмешканець – з півдня України. Разом вони жили декілька років.

“Весь цей час був жахіттям для дітей”, – кажуть у поліції Київської області.

Правоохоронці уточнили, що жінка народила трьох дітей від різних чоловіків. І, напевно, лише досвідчені психіатри можуть дати відповідь на запитання: чому рідна мати так знущалася зі своїх дітей.