“Нестерпний біль розриває серце”: обірвалося життя молодої захисниці Тетяна Фесенко

Сумна звітка прийшла з фронту. На війні загинула молода захисниця Тетяна Фесенко.

Про це повідомяє “24 канал” з посиланням на Юлію Кухову.

«БІЛЬ…….НЕСТЕРПНИЙ…. Моя зірочка, моя люба , частиночка наша, наша ріднесенька! Люблю безмежно. Вічна пам’ять, Танюшечка… Моя Мурка…..моя…моя…моя…… Вічна пам’ять…», – написала Кухова на своїй сторінці в Facebook.

Таня мала позивний “Мурка” та захищала нашу державу пліч-о-пліч зі своїм чоловіком Володимиром. Відомо також, що пара виховувала дочку – тепер вона напівсирота. Про загибель військової повідомили вчора, 5 березня.

Словами не передати біль

Словами важко передати, що відчувають друзі, рідні та близькі загиблої жінки. Юлія Кухова написала, що загибель військової – це нестерпний біль. Вона ніколи це не забуде та не пробачить окупантам.

Окрім того, чоловік загиблої захисниці Володимир Фесенко написав, що його жінка стала ангелом. Разом з тим він згадав про їхню спільну доньку, яка тепер буде виховуватись без матері.

“Я втратив свою красуню, найкращу у світі дружину та матір нашої доньки. Вона стала ангелом, який буде дивитися на мене та нашу доньку та завжди буде поруч у наших сердечках. Я обов’язково зустрінусь з тобою, моя кохана Мурочка,” – йдеться в дописі.

image 1
на фото загибла Тетяна Фесенко

Не забувайте, яку високу ціну ми платимо за нашу свободу. Вічна пам’ять сміливій жінці і співчуття її рідним.