Любить чи не любить? Як знаки зодіаку виражають свої почуття

В цій статті ми розкажемо про те, як знати зодіяку проявляють свої почуття і ти зможеш зрозуміти яка ж може бути твоя друга половинка.

Козеріг

Єдиний спосіб, яким він готовий висловлювати свою симпатію, – маячити десь неподалік і обговорювати ділові питання. З іншого боку, це той самий випадок, коли менше знаєш — міцніше спиш: навіть по вуха закоханий Козеріг ще рік роздумуватиме, чи точно підходиш для матері його дітей і спільного побуту. Але вже коли зрозуміє, будь впевнена: пропозиція руки, серця і ключів від квартири, де гроші лежать, станеться негайно.

Водолій

Найдивніші хлопці зі всього зодіаку, в коханні поводяться не по-людськи: у тому сенсі, що всі люди як люди — визнання, турбота, гарні залицяння, секс, зрештою, — і лише Водолії починають активно дружити з предметом своєї пристрасті. Тобто прямо так — беруть і дружать. Приходять такі в гості з пивом та чіпсами, щоби кіно подивитися, — і чесно дивляться кіно. Не поспішай думати, що Водолій просто дурень, ні в якому разі: для нього в коханні головне — розуміння, так що вам ще доведеться пройти стадію дружніх розмов до душі. А вже сексом зайнятися ну якось та зумієте – погана справа, як кажуть, нехитра.

Риби

Класика жанру: пам’ятаєш своє перше кохання і перший цукерково-букетний період? Ось воно й буде: милі сюрпризи, велемовні повідомлення в месенджерах, прогулянки за ручку під місяцем і портвейн на дахах — як ми любимо. У сенсі все як ми любили, коли нам було 16, і з хлопчиками, яким теж було 16, а не з не першої свіжості юнаків у початковій стадії остеохондрозу. Але такі Риби: чи романтика, чи вони не грають!

Овен

Овен пре напролом і використовує всі варіанти залицянь, які знає: від завалювання тебе оберемками квітів до натурального сталкінгу. Але, швидше за все, тобі дістанеться не такий впертий екземпляр: як правило, середньостатистичний Овен із усіх злочинів на ґрунті кохання вибирає намалювати нітрофарбою в тебе під вікнами «Оля, виходь за мене!». Натомість, якщо гроші в нього є не лише на нітрофарбу, напис може супроводжувати приємний сюрприз. Наприклад, а-а-а-автомобіль! Максимально «дівочої» моделі та максимально вирвиокого кольору, зате щедро ж!

Телець

Поки решта знаків висловлюють свої почуття безглуздими (з погляду Тельця) словами і марними (з погляду Тельця) знаками уваги, хитромудрий (з погляду Тельця) Телець вибирає інший шлях: він доводить свої почуття виключно справами. Винятково корисними. Що саме вважаєш корисним для стосунків ти, Тельця при цьому зовсім не цікавить. Ось, наприклад, подарунки: натякати на діамант марно, говорити словами через рот «Мрію про діамантів» безглуздо, надсилати посилання на потрібну модель теж не варто – Телець знає, що в голодний рік продати ти зможеш лише золото, там справжність простіше перевірити. Так що ось тобі браслет моделі «Прощавай, молодість», зате солідна вага! І так у всьому, але це точно кохання!

Близнюки

Смертоносне комбо! Близнюки десь чули, що жінки люблять вухами, а самі Близнюки настільки люблять побалакати, що, подейкують, колесо Сансари одразу після смерті викидає їх у нове життя — щоб у пеклі чортів не відволікали порожніми розмовами. Загалом, якщо Близнюк міцно присів тобі на вуха і який тиждень злазити не збирається, швидше за все, це кохання. Що саме говорить Близнюк, абсолютно неважливо: у будь-якому зміненому стані свідомості (а закоханість саме воно) Близнюки все одно здатні генерувати нескінченний і навіть ніби як зв’язковий монолог ні про що.

Рак

Закоханий Рак — ідеальний чоловік із сопливої мелодрами: ніжний, розуміючий, галантний і хоче одразу одружитися. Загалом тут більше сказати нічого, бо закоханість — єдиний стан, про який Раки говорять словами через рот, а не телеграфують складними фразами, здогадайся, мовляв, сама, моя люба, що зі мною не так. Але, перш ніж приймати пропозицію, слід запам’ятати: Я тебе люблю! – остання абсолютно чиста, кристальна чиста правда, сказана Раком у вашому спільному житті, ага.

Раніше ми писали: Які продукти виключити з раціону кожному знаку Зодіаку, щоб схуднути у 2023 році.

Лев

Маскувати свої почуття — справа не царська, вважає Лев. Царська справа — обсипати обраницю знаками уваги, вираженими у всіх можливих еквівалентах одразу: і до душі він з тобою поговорить, і відвезе твого кота о третій ночі на термінову клізму, і завалить твою квартиру оберемками задушливих червоних троянд, і церемоно поцілує ручку твою коли прийде до неї в гості пересувати рояль. Загалом не помітити почуття Лева можна тільки в одному випадку: якщо старанно не хотіти їх помічати. Але попереджаємо: це загрожує посиленням напору в геометричній прогресії.

Діва

Якщо тобі здається, що чоловіка, мабуть, на дитячому майданчику покусали якісь дикі матусі і він від них заразився надмірною турботливістю, підвищеною клопітливістю та нестримним бажанням завдавати добро ближнім шляхом натягування на них шапок у вересневі плюс п’ятнадцять, знай: це Діва, він закоханий – два. Діви не освідчуються словами як мінімум до п’ятої весільної річниці, але май на увазі: якщо він приніс тобі чай рівно тієї температури і міцності, яка потрібна, — це воно! Теплі шкарпетки, плед і питання «Тобі щось ще потрібно?» теж доведеться прийняти, так.

Терези

Обережно небезпечний тип! Терези привабливі і харизматичні, як чорти на фінальній частині угоди з купівлі душі, і абсолютно нездатні поводитися як мужлани. А тому їхню звичайну ввічливість легко прийняти за залицяння. Не ведися! Якщо тобі здається, що ось він, той самий принц з казки, знайшовся рідний — значить, Терези просто зливають на тебе надлишок романтики, що регулярно утворюється в їх організмі. А ось з тієї, до кого відчувають серйозні почуття, Терези намагаються бути кришталево чесними і показують їй усі сторони своєї багатогранної натури: нудьгують, впадають в істерики, ображаються на рівному місці і мовчки роблять складні вирази обличчя у відповідь на запитання «Милий, про що ти зараз думаєш?».

Скорпіон

Зрозуміти, що насправді відчуває до тебе Скорпіон, можна тільки за непрямими ознаками: наприклад, він на тобі одружений вже вісім років. Все інше — слова, листи та нотаріально завірені скріншоти з освідченнями в коханні — не означає зовсім нічого, тому що Скорпіонам немає рівних в умінні спотворювати реальність на свою, Скорпіонську, користь. Якщо в твоєму житті завівся Скорпіон, не гадай «Любить — не любить», а просто розслабся та отримуй задоволення. Тим більше, що зі Скорпіоном воно тобі гарантоване незалежно від того, закоханий він там чи ні.

Стрілець

«Ви привабливі, а я — до біса привабливий. Навіщо ж даремно час гаяти?» – Ось девіз Стрільця. У тому сенсі, що він і сам не дуже впевнений у своїх почуттях і ніколи не буде впевнений, доки не перевірить вашу сексуальну сумісність. З іншого боку, навіть якщо виявиться, що сумісні ви не дуже і це сюрприз! — не кохання, ти нічого не втратиш, а тільки придбаєш. Тому що секс зі Стрільцями — заняття, яке дуже благотворно впливає на жіночу самооцінку.