Це небезпечно: чому не можна ставити фото дитини на заставку телефону

Навіть така проста дія, яка не має на меті нічого поганого, може викликати на вас і ваше чадо лихо.

Смартфони вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. У них зберігається абсолютно все – фотографії, документи, музика. Ми в них працюємо, спілкуємось із людьми, дивимося розважальний контект. Також багато хто дбає про зовнішній вигляд свого гаджета — наприклад, купують красиві чохли, а також про внутрішній — вибирають, яку картинку розмістити на заставку.

Мало хто знає, але навіть із цим пов’язано кілька важливих прикмет. Так, вважається, що в жодному разі не можна розміщати на заставку смартфона фото своєї дитини. Про причини цього явища розповімо у нашій статті.

Чому це небезпечно?

Часто люди розміщують на заставку фото, зроблені під час сімейних фотосесій, поїздок на море та інших цікавих моментів. На них також є діти. Іноді мами можуть і просто поставити на смарфтон фото дитини автономно, кожного разу милуючись нею, коли знімають гаджет із блокування. Але у цьому є свої мінуси.

Вважається, що таким чином ваше чадо може зглазити практично будь-хто, хто візьме до рук ваш смартфон. Людина з поганими намірами може залучити до дитини негативні вібрації або навіть встигнути начитати поганий заговір.

Це може призвести до наслідків. Чадо може раптово почати хворіти, часто перебувати в поганому настрої, знайти проблеми в соціумі і таке інше.

Найнебезпечніше при цьому – поміщати на заставку фото дитини, яка дивиться безпосередньо в об’єктив. Коли зла людина бачитиме очі вашої дитини — їй в рази простіше наврочити.

Ще одним слабким місцем можуть стати відкриті місця на тілі — чим їх більше на фото (наприклад, на знимку, зробленому на морі, дитина в купальнику) тим небезпечніше. Так буде набагато простіше зробити заговір на хворобу.

728x485 1 929d4092e65644be8732004369afc185 5000x3333 0xac120004 6114640661678438525
Фото: Shutterstock

Ще один момент

Також є момент, пов’язаний із енергетикою. Вважається, що батьки, які розміщають на заставку фото дитини, постійно дивляться на неї, насичуються радістю та приємними емоціями. Тим самим вони нібито виснажують і так зовсім слабке енергетичне тіло власного чада.

Біоенергетики кажуть, що таким чином мами та тата ніби «тягнуть сили» з дітей, підживлюючи себе, але завдаючи шкоди їм — роблячи своє чадо більш схильним до хвороб, зглазу і порчі.