Овен – характеристика знаку зодіаку

Овен – знак, що відкриває зодіакальний цикл та групу вогненної стихії. Амбіційний і суперечливий, готовий запалювати, але сам недовго палає. Цілеспрямований і ініціативний, що часто йде неперетопченою стежкою, як справжній першовідкривач. Все це про людей, що народилися під цим знаком. Розкажемо докладніше про те, який характер у типових Овнів про те, що їм подобається і те кого вони не будуть раді бачити, і багато чого іншого.

Загальна характеристика знаку Овен

Головний символ цього знаку зодіаку – бараняча голова. І вона, як ніщо інше, відображає суперечливість характеру людей, які народилися під заступництвом цього сузір’я. З одного боку, символ відображає лагідність, готовність принести себе в жертву заради інших. З іншого боку – це впертість, потужна рушійна сила

Характер Овна

Люди, які народилися під знаком Овна мають характер непростий. Їхня цілеспрямованість однобока — її вистачає ненадовго: вони швидко захоплюються і настільки ж швидко втрачають інтерес. Часто це стає причиною розвитку не цілком позитивних сценаріїв їхнього життя — участь у сумнівних оборудках, занурення у ризиковані професії.

Проте типові представники знаку найчастіше талановиті, обдаровані творчими здібностями, наділені нестандартними фізичними якостями. І якщо якась справа їх справді захоплює, а мотивація постійно трансформується і дозволяє утримувати інтерес, Овен здатний досягти багато чого в цьому напрямку. Жага руху вперед робить із них відмінних спортсменів-бігунів на короткі дистанції, а любов до ризику та екстриму допоможе досягти успіхів у професіях рятувальника, військовослужбовця, а також військового кореспондента.

Сильні та слабкі сторони Овна

Овен – особистіть вкрай цілеспрямована. Що можна записати як у плюс, так і мінус, представнику знака. Якщо він справді чимось захоплений, він, без перебільшення, готовий на все заради досягнення мети. Головне — встигнути досягти її до втрати інтересу.

Люди, що народилися під заступництвом цього сузір’я, гарячі та безстрашні. Не терплять, коли їм доводиться підкорятися, особливо коли підпорядкування боляче б’є за їх самолюбством. І зроблять все можливе, щоб уникнути цього. Якщо підпорядкування стосується роботи, докладають максимум зусиль, щоб самому просунутися кар’єрними сходами і стати керівником хоча б середньої ланки, а не просто рядовим співробітником.

Зі слабких сторін представників знака можна відзначити непримиренну впертість, яка часто заходить надто далеко, небажання терпіти і чекати, а також нездатність слухати чужі поради, навіть якщо вони мають цінність.

Кохання та стосунки

Суперечливість натури Овна проявляється і в цьому. Вони вміють любити і готові віддавати все об’єкту любові. Але здатні і на паралельні відносини, через що є швидкоплинні інтрижки на стороні і в таємниці від основного партнера. Тим не менш, якщо партнер представника знака забезпечує комфорт у відносинах, здатний підтримувати інтерес до своєї особистості, це може стати основою багаторічних відносин.

Нелюбов до підпорядкування і прагнення підкоряти Овни часто виявляють і в сім’ї, вимагаючи від чоловіка повної віддачі. А якщо їм раптом здасться, що вони тієї самої віддачі не отримують, стають надмірно вимогливими і навіть деспотичними. Серед Овнів чимало аб’юзерів.

Секс

В інтимному житті з Овном нудно не буде. Ліжко для типового представника цього знака – місце, де можна пробувати нове. Для них немає заборонених задоволень, а винахідливість робить їх сексуальні стосунки насиченими та різноманітними, іноді навіть занадто. Саме тому з менш чуттєвими партнерами вони вважають за краще розлучатися до того, як між ними встановиться серйозна прихильність.

Овен

Сім’я та шлюб

Довге холостяцьке життя і пізній шлюб для Овнів швидше виняток, ніж правило. Часто вони одружуються (виходять заміж) дуже рано, по першому великому і чистому коханню, яке, як їм здається, назавжди. Так воно і буде, якщо обранець Овна упокориться з роллю керуючого та з нападами ревнощів партнера. Але в обмін на це подружжя знаку отримує турботу, забезпечення благополуччя сім’ї та будинок — повну чашу.

Які батьки Овни?

А ось батьки з типових представників знака виходять ідеальні. Вони готові слухати і чути дитину, розділяти її інтереси, бути поряд у горі та радості.

Дружба

Незважаючи на те, що люди, які живуть під заступництвом даного сузір’я, здаються душею компанії, легко йдуть на контакт і без проблем завойовують симпатію, справжніх друзів, кому вони готові відкритися стовідсотково, у них дуже мало. Часто до цього кола потрапляють лише ті, з ким Овну довелося побувати в екстремальній ситуації і люди пройшли перевірку на міцність та відданість.

До речі, у дружніх стосунках Овни теж не проти покомандувати та виявити деспотичність натури, що часто провокує конфлікти та непорозуміння навіть із давніми друзями.

Більше цікавого на Google news.

Захоплення та хобі

Захоплення Овнів, зазвичай, безпосередньо пов’язані зі своїми здібностями і особливостями характеру. Оскільки люди це творчі, з дитинства вони виявляють потяг до живопису, музики, танців, театру та сцени загалом. І можуть досягти успіху однаково у всьому цьому, що б не вибрали. Впливає на них і потяг до ризику та екстриму, тому часто вони знаходять себе в активних та навіть травматичних видах спорту: альпінізмі, рафтингу, боротьбі, біатлоні.

Кар’єра та професія

Лідерські якості та амбіції представників цього знаку зодіаку зазвичай швидко виводять його у керівники. Якщо не директори компанії, то хоча б начальники невеликого колективу чи відділу. Якщо рости нікуди, Овен розіб’ється в коржик, але стане найкращим співробітником і насолоджуватиметься, коли його почнуть хвалити і ставити за приклад. При цьому він не переносить критику від керівництва, тому що впевнений: він кращий, він, а не хтось інший, робить все ідеально.

Але все це, і керівна посада, і звання найкращого співробітника, трапиться лише за однієї умови: представник знака повинен любити професію та по-справжньому горіти цією справою. Інакше все, що відбувається, йому швидко набридне, він скоро втратить інтерес і, в кращому разі, піде шукати себе в чомусь іншому. У гіршому — псуватиме атмосферу в колективі конфліктами доти, доки його по-доброму не попросять покинути команду.

Сумісність

Найкраща сумісність у Овна з іншими вогненними знаками — Левом та Стрільцем. Також непогано вони сходяться з Водоліїв. А ось з Дівами та Козерогами, як правило, їм важко порозумітися.

Читайте також: Гороскоп дурних звичок: дізнайся чим ти всіх дратуєш.