Навіщо потрібно вдома палити лавровий лист – відповідь знають лише ідеальні господині

Якщо робити цю маніпуляцію із лавровим листом щодня, результат може вас приємно порадувати.

Будинок – це те місце, де людина почувається комфортно та спокійно. Нюх одне з найсильніших почуттів, тому головним критерієм затишного житла служить саме його аромат.

Приємний запах допомагає людині відновити сили після важкого дня та зарядитись позитивною енергією. Простий спосіб наповнити будинок освіжаючим ароматом – підпалити лавровий лист.

Корисні властивості лаврового листа безмежні. Лавровий лист має антибактеріальні та протизапальні властивості, тому його використовують з лікувальною метою. Крім того, рослина є основним компонентом у деяких косметичних та доглядових засобах. Перелічимо ще кілька переваг спалювання лаврового листа будинку. (Читайте також, Як посадити і виростити хурму з кісточки в домашніх умовах).

Захищає від неприємних запахів

Особливості лаврового листа були відомі ще в період Античності. Рослина мала багатогранне застосування у різних сферах життя. І зараз мало що змінилося.

Так, лавровий лист може допомогти видалити стійкий та неприємний запах, достатньо підпалити його та почекати 10 хвилин. Свіжий та приємний аромат наповнить приміщення.

Проводьте подібну процедуру на постійній основі, це допоможе позбутися плісняви та вологості. Таким чином, у вашому будинку завжди буде присутній приємний аромат. Завдяки натуральним компонентам запах легкий та ненав’язливий.

лавровий лист
ФотоRui Elena/Shutterstock

Лавровий лист меншує занепокоєння

Лавровий лист містить ліналоол – це зєднання, яке, як відомо, знімає тривогу. Квітковий аромат сприяє розслабленню та надає заспокійливу дію на організм.

Доведено, що вдихання запаху лаврового листка близько 10 хвилин покращує самопочуття та зменшує відчуття занепокоєння. Крім того, подібна процедура запобігає безсонню та знімає м’язову напругу.

лавровий лист

Зміцнює імунітет

Щоб зміцнити свій імунітет та убезпечити себе та своїх близьких від мікробів, важливо підпалювати в будинку лавровий лист. Його аромат наділений цілющими властивостями. Рослина багата вітаміном С, цинком та вітаміном А. (Читайте також, 7 способів знезаразити стінки та ґрунт у теплиці).

Лавровий лист містить у собі рутин та кавову кислоту, які покращують роботу серця. Вони запобігають серцево-судинним захворюванням, зміцнюючи стінки серцевих капілярів і допомагаючи знизити рівень холестерину.

лавровий лист

Виконує бажання

Згадки про лавровий лист нерідко можна зустріти в міфах і легендах Стародавньої Греції та Риму. В античності вірили, що рослина має магічні властивості. Раніше лавровий лист вважався символом перемоги та величі, а зараз гілочка лаврового листа в будинку може виконувати роль оберегу.

Вважається, що рослина може виконувати бажання. Підпаліть лавровий лист, закрийте очі та подумайте про своє бажання. Пам’ятайте, що позитивні думки сприятливо впливають на атмосферу в будинку. Уникайте негативних та неточних формулювань.

Інший спосіб – це написати саме бажання на лавровому листку та підпалити його. Намагайтеся коротко і зрозуміло викласти свої думки. Головне повірити, що задумане вами насправді може справдитися. Результат не змусить вас довго чекати.

Бориться з комахами

Лавровий лист – це чудовий засіб від тарганів та інших комах. Краще використовувати сухе листя, так запах буде сильнішим. При цьому аромат абсолютно нешкідливий для дітей та домашніх тварин.

Як правильно підпалювати лавровий лист?

  • Підготуйте спеціальну ємність, можна використовувати чашу чи попільничку;
  • Виберіть кілька сухих чи свіжих листів лавра;
  • Підпаліть листи лавра над ємністю;

Достатньо 10 хвилин, і ваш будинок наповниться приголомшливим ароматом.