На Сумщині війська РФ вночі скинули на місто кілька авіабомб (Відео)

Цієї ночі війська російські літаки скинули кілька авіабомб на місто Білопілля Сумської області.

Як повідомляють у Сумській ОВА, здійснено авіаційний удар, обстріл з РСЗВ «Град» (80 «прильотів») та із ствольної артилерії (20 «прильотів»). Внаслідок обстрілу м. Білопілля загинуло 2 особи, поранено 9 осіб. Зруйновано адміністративну будівлю, будівлю школи, житловий будинок; пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки, гуртожиток.

Суспільне Суми публікує відео розбирання завалів після нічного обстрілу, під час якого російські літаки скинули на місто кілька авіабомб. Зазначаючи, що одна з них влучила в будівлю поліції, також пошкоджена місцева школа. Загинув поліцейський та сторож школи, ще дев’ятеро людей — поранені.

Також, як повідомляють у Сумській ОВА, вночі була обстріляна Річківська громада: в с. Вири здійснено авіаційний удар та удар БпЛА дрон-камікадзе. Внаслідок удару пошкоджено дитячий садок, адміністративну будівлю. Зруйновано будівлю школи. По с. Річки здійснено артилерійський обстріл. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватні будинки, адміністративну будівлю та будівлю гімназії.

У Миколаївській селищній громаді на сумщині: по агрофірмі здійснено авіаційний удар. Пошкоджено виробничі приміщення та сільськогосподарська техніка.