На Закарпатті подружжя неодноразово гвалтувало свою 12-річну доньку знімаючи це на камеру мобільного

На Закарпатті подружжя неодноразово гвалтувало свою 12-річну доньку, знімаючи все на мобільний телефон.

Про це повідомив журналіст, депутат Ужгородської міської ради 8-го скликання Віталій Глагола. Він зазначає, що з власних джерел, йому стало відомо про затримання пари: вітчима і мами, які наразі під арештом.

Шокуючі випадки мали місце у селі Калини Тячівського району. Про сексуальне насильство над дитиною, стало відомо від самої потерпілої дівчинки, яка звернулася до правоохоронців напередодні, 29 березня.

Глагола повідомляє, що за словами дитини, вітчим неодноразово гвалтував її починаючи з липня 2021 року. Дівчинка вирішила це розповісти після того, як дізналась про резонансну історію із несправедливим рішенням суду у «Верхньоворітському зґвалтуванні».

“Також відомо, що мати неповнолітньої змушувала дівчинку вступати в статевий контакт з нею та вітчимом. У помешканні подружжя правоохоронці виявили докази того, що зґвалтування своєї ж дитини горе батьки фільмували на камеру. У ході огляду судово медичним експертом у дівчинки виявлено множинні розриви жіночої пліви

Наразі відомо, що насилля до дитини почали вчиняти ще з 7-річного віку. Перше зґвалтування дівчинка пережила коли поверталася разом з вітчимом додому від гостей. Тоді насильник зґвалтував її пальцями.
Також відомо про випадок коли той самий вітчим перебуваючи на заробітках виходив по відеозв’язку до дружини та змушував по черзі “задовільняти себе пальцями” її та неповнолітню потерпілу”, – розповідає депутат Ужгородської міськради у своєму фейсбук.

Читайте також, Як просувається справа зґвалтованої трьома юнаками дівчинки на Закарпатті

Також, журналіст зазначає, що при погодженні затримання правоохоронці зіткнулися з незрозумілою позицією прокурора щодо автентичності файлів, та причетності вітчима та матері щодо вчинення тяжкого злочину стосовно неповнолітньої дитини.

Наразі дитина знаходиться під опікою соціальних працівників.

Підозрюваних затримано у порядку ст.208. КК України. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.152 (зґвалтування)