Стало відомо про долю двох підозрюваних у резонансній справі секс-вечірок у Києві

Дехто з підозрюваних зміг вийти на волю.

Підозрювані, двоє молодиків, учасників вечірок у Києві, де знущалися з дівчат, вийшли під заставу у 402 тисячі гривень кожен.

Про це у коментарі Нromadske розповіла речниця Київської обласної прокуратури Олена Ковальова, передає “Це моя Україна“.

На волю змогли вийти Ярослав Домбровський та Олег Захаров. Першого підозрюють у розповсюдженні порнографічного контенту, а другого — у сексуальному насиллі. Суд відправив обох під варту, проте з правом внесення застави, що вони й зробили.

Попри це, підозрюваним доведеться на вимогу прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді та суду, повідомляти їх про зміну свого місця проживання чи роботи, а також не спілкуватися зі свідками та потерпілими.

Інший  фігурант цієї справи є Андрій Ярина, якого правоохоронці називають організатором отримав підозру і в сексуальному насиллі, і в розповсюдженні порнографічного контенту. Його відправили під варту без права на заставу.

Деталі справи: як все було

На початку лютого ведуча та засновниця «Дикого театру» Ярослава Кравченко опублікувала допис про компанію хлопців, які влаштовують вечірки, запрошують туди дівчат, накачують алкоголем та, ймовірно, наркотиками, а потім знімають їх непритомними. Після цього в Instagram і закритих групах у Telegram публікують відео й фото інтимних органів непритомних дівчат, а також сцени їхнього ґвалтування.

Після розголосу один з організаторів опублікував відео в Telegram, на якому напівоголена дівчина каже, що нібито «сама не знає міри». У підписі до відео хлопець намагався зняти з себе відповідальність: «Після цього ви хочете сказати, що я когось чимось накачую».

Правоохоронці встановили фігурантів і місця їхнього перебування та провели обшуки. За даними слідства, на одній із таких вечірок підозрювані використали безпорадний стан дівчини, з якою разом вживали алкоголь. Як розповідають правоохоронці, зловмисники вчинили стосовно потерпілої сексуальне насилля, знявши все на мобільний телефон. Того ж дня відзнятий матеріал вони розмістили в соціальній мережі.

Також слідчі встановили, що в інший день організатор вечірок умовив неповнолітню взяти участь у стримі «блогерської вечірки». Дочекавшись, коли дівчина сп’яніє від алкоголю, він теж вдався до сексуального насилля.