П’ять популярних жіночих імен з кармою самотності — перевірте, чи є у списку ваші подруги?

Ім’я людини давно не вважається просто набором літер. Багато доль вже довели, що імена набувають статусу справжнього «квитка в життя», і наскільки вдалою буде поїздка — багато в чому залежить від батьків.

Багато мам і татів навіть не здогадуються про те, що за ім’ям — певним набором літер — приховується особлива енергетика. Вона може принести успішне життя, сповнене радісних подій, а може поставити хрест на щасливій кармі і навіть змусити втратити будь-яку надію на сімейне щастя.

Розповідаємо про 5 жіночих імен, володарки яких найчастіше живуть у статусі старої діви.

імен

Першими у цьому списку йдуть дівчата із гендерно-нейтральним ім’ям Олександра. Як правило, це ім’я несе в собі чоловічу енергію, яка з великою перевагою переважає жіночу. (Читайте також, Обережно – леопард! Як носити модний принт і не виглядати вульгарно?). Саме тому багато чоловіків найчастіше сприймають Олександру як хорошого друга і не наважуються переводити стосунки в романтичний статус.

Власниці цього імені, як правило, не вміють знаходити баланс між м’якістю та мужністю, впевненістю в собі та боязкістю. Постійні метання лякають сильну стать, і Олександри, на жаль, нерідко залишаються поодинці.

імен

Наступними у списку кармічної безшлюбності йдуть Надії. Здавалося б, таке ім’я буквально гарантує світлі мрії на щасливе майбутнє, але все не так позитивно. Дівчата з таким ім’ям, як правило, твердо стоять на ногах і не сприймають критику на свою адресу, зате самі просто люблять вказувати оточуючим на їх недоліки.

Чоловікам, які віддають перевагу м’яким, дбайливим жінкам, наполегливі Надії мало приваблюють. Переспорити їх практично неможливо, що для сильної статі відразу означає червоний прапор. Як не крути, але з часом вони йдуть до «легших» варіантів. Тут ніяка жіноча енергетика Надіям не допоможе.

імен

Жінки з ім’ям Віра все життя намагаються знайти своє кохання, але обставини образливо складаються проти них. Твердий характер розважливих власниць цього імені насторожує чоловіків. Якщо з часом принциповій дівчині вдасться втихомирити свою твердість і надмірну самостійність, то шанси зустріти чоловіка своєї мрії значно зростають.

Але є ще одне “але”: якщо Віри закохуються, і це все-таки виявляється взаємно, то їхні партнери починають страждати від фанатичності своїх партнерок. Справа в тому, що таке світле ім’я дослівно перекладається як «вірність», і саме тому Віри починають буквально обожнювати своїх молодих людей і надмірно опікуватись, ставлячи себе на другий план. Багатьох чоловіків таке ставлення лякає, і вони майже відразу втікають.

імен

Ім’я Людмила, безсумнівно, дуже красиво, але часом за цією красою ховається вінець безшлюбності. Найчастіше всі стосунки дівчат із таким ім’ям закінчуються на етапі перетворення на щось серйозніше. Ну а якщо вже комусь і вдається відвести Людмилу до вівтаря, то шлюб виявляється недовгим.

Справа в тому, що володарки цього імені — натури дуже примхливі. Життя з ними ніби на пороховій бочці приводить чоловіків у нерозуміння, адже вони, як правило, шукають жінок м’яких і спокійних, які принесуть затишок і порядок у їхнє життя. Сильна натура Людмил буквально пригнічує кавалера, що нерідко призводить до розриву стосунків.

імен

Замикають наш список піддатливі Світлани. За своєю натурою володарки цього імені справжні кар’єристки. Вони не бояться праці, націлені на підкорення різних Олімпів та повну фінансову незалежність. У чоловічому суспільстві Світланам доводиться непросто, адже їхнє головне правило щодо життя — «нікому не довіряти». Але якщо стріла Амура таки потрапляє в серце жінок з таким ім’ям, то на її падає завіса.

На перший план виходять м’якість та поступливість. Закохана Світлана може стерпіти будь-які образи та проігнорувати будь-які підлості на свою адресу. Така безхребетність з часом починає відштовхувати чоловіків, які за своєю природою націлені на боротьбу за увагу жінки, а покірність їх лише відштовхує.