Лікар пояснив причини сильної пітливості вночі

Лікар Джефф Фостер розповів про причини підвищеної пітливості вночі.

Захворювання щитовидної залози, низький рівень тестостерону у чоловіків, діабет та інші захворювання можуть стати причинами підвищеного потовиділення ночами. Про це розповів виданню The Sun лікар Джефф Фостер, передає “Це моя Україна“.

Фахівець пояснив, що сильна пітливість уві сні не завжди свідчить про порушення у роботі організму. Найчастіше проблему можна вирішити, зменшивши температуру повітря в кімнаті або замінивши ковдру.

Медичні причини підвищеного потовиділення Фостер розділив на психологічні та фізіологічні. Стрес є частою причиною пітливості вночі. Як правило, цей симптом супроводжується порушеннями сну та занепокоєнням. Як тільки рівень стресу падає, всі прояви зникають.

Якщо підвищене виділення поту ночами триває протягом кількох тижнів, Фостер рекомендував звернутися до фахівця. За словами лікаря, пітливість може бути симптомом захворювань щитовидної залози, зниження рівня тестостерону, коли чоловічий організм імітує симптоми жіночої менопаузи, діабету, апное уві сні (відсутність дихання більше 10 секунд) або кислотного рефлюксу. Крім того, пітливість утворюється при зловживанні алкоголем. У поодиноких випадках симптом говорить про розвиток пухлин, додав Фостер.