Чому вигідно обирати силіконові чохли?

Захист мобільного телефону від механічних ушкоджень та падінь неможливий без якісного чохла. Найкращий захист для телефону гарантують силіконові чохли, бо вони пом’якшують удар за рахунок того, що силікон може повторювати зміну положення телефону. На відміну від силіконового пластиковий чохол сам пошкоджується від ударів, тому може завдати додаткового руйнування телефону.

Чи часто ви гуглили чохли оптом Україна? Мабуть, що так, адже чохли для мобільних оптом можна придбати мало не скрізь, але ми рекомендуємо обрати ІТsellOPT через надійність, швидку доставку, великий асортимент, якісні консультації та досвід.

Розглянемо переваги, які мають чохли для мобільних з силікону:

  1. Якість матеріалу дозволяє витримувати різну температуру, не сприяє перехолодженню чи нагріванню гаджета.
  2. Під час падіння чи пошкоджень залишається цілим, не утворюються мікротріщини.
  3. Пило-, вологонепроникність. Кнопки мобільного також захищені силіконом, є утвори для камери, що щільно прилягають до неї та не дають можливості пилу застрягати в них.
  4. Естетична складова такого чохла дозволяє забезпечувати стійкість та якість кольорової гами, тому чохол не зазнає втрат кольорового фону, пожовтінь чи малюнка на ньому.
  5. Відсутність ковзання, від пальців чи тонального крему не залишається слідів на поверхні.

Чохли для мобільних телефонів виконані з різних матеріалів: штучної шкіри, термополіуретану та полікарбонату, комбінацій силікону та пластику тощо. Також різною є кольорова гама та текстура чохла від стриманих кольорів матових чи глянцевих до різних візерунків чи можливості створити власний дизайн. Часто клієнти самостійно надсилають улюблене фото чи малюнок, який хочуть нанести на чохол і підкреслити таким чином унікальність телефону.

Є варіанти створення 3-d об’ємного малюнку, текстурного покриття, двошарового покриття з наповненням між шарами різного роду блискіток, конфетті тощо. Як додатковий метод захисту вразливих місць телефону бувають чохли з скошеними торцями. Така конструкція є зручною для тримання в руці та максимально оберігає телефон від ударів. Особливістю всіх силіконових чохлів є їх гнучкість. Хоч матеріал доволі міцний, але водночас його гнучкість забезпечує неможливість того, що його можна порвати чи розрізати.

Окремо виділимо чохли з поєднанням елементів з силікону, шкіри та пластику. Вони покликані посилити захист смартфону та стійкість його до перебування в різних температурних умовах. Як правило, такими телефонами користуються ті, хто багато подорожує або активно користується смартфоном протягом дня. Такий чохол не виглядає громіздким, всі матеріали щільно з’єднані один з одним, тому пил чи бруд не потрапляє в щілини, а шкіряні частини не відлущуються.

Для вибору постачальника чохлів оптом обирайте компанію ІТsellOPT. Часто на сайті діють знижки на всю продукцію, ціни є актуальними, а доставка є оперативною.