З актора Алека Болдвіна, який вбив українку, знято обвинувачення

Спеціальна прокуратура Нью-Мексико оголосила про зняття обвинувачень у ненавмисному вбивстві з актора Алека Болдвіна за смерть операторки Галини Хатчінс на зйомках вестерну «Іржа», повідомляє “Це моя Україна“.

У 2021 році на ранчо поблизу Альбукерке, Нью-Мексико, Болдуін репетирував сцену, коли пістолет, яким він цілив у камеру, вистрілив, вбивши українку та поранивши режисера. 65-річний Болдвін, який також є одним із продюсерів фільму, стверджував, що він не повинен нести кримінальну відповідальність за те, що зброя виявилося зарядженою.

3 травня справі Болдвіна озвучать нові докази

Прокурори Карі Т. Морріссі та Джейсон Дж. Льюїс написали в заяві, що вони готуються до попереднього слухання 3 травня, коли правоохоронні органи передадуть нові докази.

«Було виявлено нові факти, які вимагають подальшого розслідування та судово-медичного аналізу», — написали вони, додавши, що тому вони знімають звинувачення в ненавмисному вбивстві проти Болдуіна, щоб провести подальше розслідування.

Адвокати Болдуіна Люк Нікас і Алекс Спіро заявили, що вони задоволені рішенням зняти звинувачення.

Спеціальна прокуратура оголосила, що звинувачення в ненавмисному вбивстві проти Ханни Гутьєррес-Рід, зброярки фільму, залишаються без змін.

Минулого місяця координатор із питань безпеки та помічник директора фільму “Rust” (“Іржа”) Девід Холлз заявив, що не оскаржує його засудження за небезпечне поводження зі зброєю та умовний термін шести місяців випробувального терміну.

Новина про зняття обвинувачення Болдвіна пролунала в той же день, коли виробництво фільму «Іржа» відновилося, через 18 місяців після зйомок, на новому місці, а саме у Yellowstone Film Ranch в Монтані.

Болдвін все ще грає в ньому головну роль, Соуза все ще є режисером, а вдівець Хатчінс Метью тепер є виконавчим продюсером, посаду, який він отримав у мировій угоді після відмови від  позову про смерть українки проти Болдвіна та інших продюсерів фільму “Rust”.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.