На Буковині церкву УПЦ МП підпалив монах з тієї ж парафії: деталі

Перед підпалом монах вкрав з каси храму 3 тис. грн, після чого пішов грабувати місцевий магазин.

Про це повідомила журналістка Соня Кошкіна, передає видання Zaxid.net

Зранку, 24 квітня у селі Мілієве Вижницького району на Буковині місцевий монах тієїж парафії, після крадіжки з храмової каси і магазину, підпалив і саму церву і магазин. Правоохоронці затрималиим 34-річного жителя села Іспас, причетного до підпалу.

«От, сьогодні читаємо: ПЦУ і греко-католики підпалили храм в селі Мілієво. Починаємо з‘ясовувати, виявляється: підпалив місцевий монах, який перед тим вкрав з храмової каси 3 тис. грн. Хотів тіпа сліди заплутати. Але потім ще пішов пограбувати місцевий магазин, де його й схопили на гарячому», – йдеться в повідомленні журналістки у Facebook.

Зазначається, що чоловік швидко у всьому зізнався.

«Хлопець молодий, 89-року, постригли зовсім нещодавно – на Житомирщині. Здавалось би: ну, буває, звичайна битовуха. Але, ні, вам вперто розказуватимуть, що це ПЦУ і греко-католики умисно палять храми МП. А ви слухайте, слухайте», – зазначила Кошкіна.

Наразі цю інформацію у поліції області не коментували, лише зазначили, що оперативно затримали палія.

В свою чергу Чернівецько-Буковинська Єпархія УПЦ МП, поспішила звинуватити у підпалі: “прихильників ПЦУ та грекокатоликів” на своїй сторінці у фейсбук.

“Цієї ночі спалили один з найкрасивіших храмів Вижницького району, храм Іова Почаївського в селі Мілієве, що на Буковині. Підпалили храм цієї ночі – професійно, без шансів на порятунок.
Чи сприяють дії прихильників ПЦУ та грекокатоликів: підпали храмів, спилювання замків, побиття людей, образи, – збільшенню любові до їх християнства та бажання спільно молитись з ними їхньому богу?”, – написали на фейсбук сторінці єпархії.