Зібрався на “концерт Кобзона”: російського гумориста Петросяна госпіталізували до лікарні через проблеми з серцем

Вчора, 2 травня стало відомо про госпіталізацію Петросяна до однієї зі московських клінік через проблеми із серцем. Стан Петросяна погіршився вдома, швидку викликала дружина Тетяна Брухунова. Сьогодні стало відомо, що лікарі залишили його у лікарні для подальшого обстеження та лікування. За повідомленнями лікарів у російського артиста діагностували гіпертонічну хворобу.

Як виявилося, у 77-річного коміка є ціла низка хвороб. Крім серйозних проблем із серцем у Петросяна прогресуючий атеросклероз та кісти у нирках. Тому лікарі вирішили залишити гумориста в лікарні ім. Боткіна. Також, як уточнює телеграм-канал SHOT, коли 77-річному артисту погано стало, він ударився головою. Медики також проводять обстеження голови, повідомляє “Це моя Україна“.

У серпні минулого року у російського коміка теж підозрювали проблеми зі здоров’ям — тоді стверджувалося, що гуморист має певні проблеми з ногами. Все — через тейпи, які потрапили до кадру на одному з фото.

Позиція Петросяна щодо війни в Україні

Варто зазначити, що Петросян публічно підтримує політику Путіна щодо війни в України та публічно схвалює всі звірства російських окупантів в Україні та навіть готовий їхати на фронт та виступати перед солдатами РФ, щоб підняти їх бойовий дух.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.