В Україні хочуть знизити граничний призивний вік: деталі

В Україні хочуть знизити граничний призовний вік із 27 до 25 років.

Про це повідомляють у Міноборони України.

Як зазначають у відомстві, ці зміни продиктовані тим, що під час дії правового режиму військового стану відсутня потреба у перебування громадян на військовому обліку призовників до 27 років.

Причиною, зниження граничного призивного віку, у МО України називають те, що тривале перебування на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану призводить до того, що значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації.

Також серед причин зменшення граничного призовного віку називають додаткові фінансові витрати на медогляди, збільшення черг на проходження ВЛК.

“Ураховуючи значну увагу суспільства до питань, пов’язаних із військовим обліком громадян та мобілізацією, варто зазначити, що всі ініціативи Сил оборони України, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави, є обґрунтованими, погодженими з іншими урядовими і безпековими структурами та мають на меті виключно оптимізацію процесів задля наближення нашої Перемоги!”, – зазначають у Міноборони.