У Львові агресивні “шанувальникі Лєпса” накинулись на чоловіка через зауваження (Відео)

Журналіст, радіоведучий Роман Гурський оприлюднив відео та розповів про сутичку з шанувальниками путініста григорія лєпса, яка в нього трапилась 7 травня, в центрі Львова.

Як розповів чоловік, подія трапилась напередодні, в неділю, 7-го травня. Нижче подаємо допис Романа.

“Приблизно о 18:30 біля пам’ятника Адаму Міцкевичу на паркінг заїхав чорний “Рейндж Ровер”. Номери: АЕ 2636 ТХ. Такою машиною вже нікого не здивуєш, але мою увагу вона, все ж, привернула. З неї голосно звучала пісня затятого путінофіла грігорія лєпса. Львів, 2-й рік повномасштабного вторгнення, лєпс на всю вулицю.

Я вирішив зробити зауваження, тому ввімкнув камеру на телефоні і підійшов до пасажирського сидіння. Пасажир скрутив те позорисько, яке звучало, і намагався прислухатись до того, що я говорю. Це важливо, бо власник авто може “зіскакувати” і казати, що він не знає цього хлопця. Погодьтесь, коли ви когось підвозите, та людина не лізе до програвача. Так от, коли він розчув моє питання “Чи нормально вам слухати москальську музику?”, то відразу ввімкнув “бика“. Спробував вибити мені з рук телефон, збив з мене кашкет, а потім намагався вдарити в обличчя. Я ухилився, тому він просто мене “черкнув”.

Це все виключно російською мовою, під матюки і погрози, звісно. Тобто, відразу агресія, ніякого діалогу.

Потім з автівки вийшов водій, який не бикував. Пасажир, який на фото найближче, продовжив зі мною діалог “на підвищених”. Я був з гітарою, тому на моє питання про музику агресора він спитав “А єслі би твая музика била в зонє палітічіскіх канфліктав?”. Тобто, для цього чоловіка призовного віку війна – це “політичний конфлікт”.

Я пішов до патрульної поліції, яка стояла неподалік, а коли повернувся з поліцейським, то ці чуваки встигли перепаркувати авто на сусіднє місце і пішки втекти вулицями Львова. За порадою патрульного, я сьогодні написав заяву у поліції. Проте, як мені пояснили, це лише дрібне хуліганство і максимум – це адміністративна відповідальність.

Тому прошу мені допомогти у пошуку цих “добродіїв”. Не до кінця збагнув, що саме він називає “конфліктом” і дуже б хотів особисто уточнити деякі деталі. Може у наших ветеранів ще будуть якісь питання, я охоче передам. Коротше, прагну познайомитись ближче. Крім того, зі мною була моя дівчина Ніна Сукач, а за спиною – гітара. Тож було дещо незручно. Буду вдячний за допомогу і репост вітається”, – зокрема зазначив Роман