Гороскоп – небезпесний вплив Марса з 10 травня на 30 червня: які складнощі можуть виникнути у знаків Зодіака

У цей час слід бути уважніше і обережніше. Ділимося порадами для всіх представників зодіакального кола.

10 травня о 10:02 Марс переходить на знак Рак та пробуде там до 30 червня. Рак – це місце дебілітації Марса, тобто його найслабше становище. Як це вплине на нас? Розповідає астролог Ганна Русалкіна.

Марс — це наша життєва сила, енергія до дії та досягнення результату. А ще адекватні особисті кордони з усвідомленням цінності кордонів інших. Ослаблений Марс дасть як мінімум лінь, як максимум — підвищений рівень конфліктності, проблеми зі здоров’ям. Крім цього, Марс приносить зростаючі ризики нещасних випадків, травм та опіків.

У період Марса в Раку можуть виникнути складнощі як у спілкуванні з мамою, так і з її здоров’ям – намагайтеся ставитися з розумінням до неї, але й не дозволяйте їй жити вашим життям.

Немовлята в цей час можуть стати неспокійнішими і вимагати більшої уваги, ніж зазвичай. Ні, вони не відчувають вас і не перевіряють ваші нерви на міцність, їм просто потрібно хоча б трохи вашої тотальної уваги до них.

Загальні рекомендації для знаків Зодіаку на період з 10 травня до 30 червня:

  • не починати справи, де треба розвинути більшу активність;
  • варто виключити екстремальні види спорту та надмірний спорт;
  • бути обережними на дорозі: за кермом авто, мотоцикла, штурвалом човна та й під час піших прогулянок, переходячи дорогу;
  • розвивати свій емоційний інтелект; вчитися конфліктувати правильно;
  • помірний спорт та фізична активність будуть підвищувати вашу спрагу життя.

гороскоп

Овни

Марс – це ваша головна планета, тому слід бути особливо обережними зі здоров’ям та тілом. Рівень життєздатності знижений: якщо відчуваєте, що у звичному ритмі не можете існувати, то трохи зменште його.

Дуже бажано виключити все адреналінове, тому що Марс у вас ще й господар 8 будинку, який відповідає за нещасні випадки. Будьте готові до того, що у стосунках із сім’єю можуть виникнути складнощі. Не найкращий момент розпочинати ремонт.

Тельці

Сила волі перестає бути силою, а прокрастинація і лінощі відкривають свої обійми. Прогулянки, подорожі та нові враження допоможуть вирватися з цих лещат. Добре робити віджимання, вправи на руки з гантелями і без – це також допоможе краще почуватися під час транзиту Марса Раком.

Чи не найкращий момент для прийняття важливих рішень — якщо є можливість, то відкладайте їх. Поради від вашого партнера не завжди будуть вірними – покладайтеся на свої відчуття.

Близнюки

Накопичувати гроші у цей період буде непросто. Тому якщо у вас є якийсь чіткий план, наприклад, відкладати 30% від зарплати, варто зробити виняток і просто витратити ці гроші на себе. Ваші бажання стануть паливом, яке допоможе йти вперед і домагатися більшого, тож це буде недаремний відступ від правил.

Можуть виникати думки, що у вас ніколи не збудуться мрії, що ви продовжите в’язнути в тлінності моменту. Але ці думки посланці ваших страхів. Краще нагадайте собі, як багато чого ви досягли, подумки згадуйте всі свої успіхи.

Не найкращий момент, щоб брати кредити, також остерігайтеся шахраїв. Дуже гарний час для опрацювання негативних пологових програм і сценаріїв, що особливо повторюються ситуацій у житті.

гороскоп

Раки

З одного боку, Марс у падінні, з іншого — це одна з найсильніших планет по гороскопу. Так, буде загальна втома більшою мірою, ніж зазвичай. Тому треба поберегти себе, а особливо голову: можуть бути мігрені, також є ризик травмування голови. Але загалом все не так погано.

Можливо, доведеться змушувати себе займатися роботою та дітьми, це буде не в радість для вас у цей період.

Леви

Чи стане більше витрат, особливо незапланованих. Варто свідомо жертвувати хоча б невеликі суми, щоб потім «випадково» не розлучитися з великими.

Якщо займаєтеся активними видами йоги, то не змушуйте себе виходити за свої поточні можливості – ризики травм. Але загалом йога, цигун, пранаяма та всі дихальні медитативні практики – це маст-хев для вас у цей період. Вони знімуть загальну напругу та додадуть сил. Добре зайнятися здоров’ям, профілактично відвідати лікарів.

Відносини з батьками можуть стати напруженими, бережіть їх і дбайте про їхнє здоров’я, наскільки це можливо — зараз їхнє самопочуття може трохи погіршитися.

Діви

Залиште осторонь списки та карти бажань, та й загалом якісь цілі – зараз не найкращий момент для цього. Краще прибрати фокус уваги з планів, а просто перебувати в моменті тут і зараз, дякувати Всесвіту за те, що є. В даний період у вас буде менше сил на реалізацію своїх бажань і навіть, здавалося б, суперважливих цілей, що запалюють вас. Це тимчасово, не списуйте їх з рахунків.

Суди, суперечки за спадок можуть пробуксовувати – якщо є можливість відтягнути і взяти тайм-аут, то скористайтеся нею. Якщо хочете монетизувати своє хобі, краще це зробити пізніше, наприклад, наприкінці серпня. Поки що можете розгорнути підготовчі дії.

Дуже добре зараз буде покопатися в собі, попрацювати з психологом чи просто почитати щось із психології, саморозвитку, але тільки без самобичування. Заняття правильною езотерикою також будуть гарною підтримкою.

Терези

Марс знаходиться в будинку вашої роботи та соціальної реалізації, тому зараз, з одного боку, робочих завдань може стати більше, а з іншого — ресурсів для їх вирішення буде менше. Конфлікти можуть ескалювати, а домовитись мирним шляхом буде складніше. Глибоко дихайте. Знизити розпал пристрастей може приготовлена або куплена вами їжа – пригостить колег, вони оцінять.

Акуратніше із бізнес-партнерами. Якщо ви замислюєтеся про новий бізнес-проект, то поки що краще почекати. У сфері відносин у вас зараз все непросто, але в період Марсу в Раку не варто приймати якихось доленосних рішень у цій галузі. І небажано зараз позичати гроші своїм другим половинкам, якщо вам важливо отримати ваші кошти назад.

Скорпіони

Марс – це ваша найголовніша планета. Зараз вам особливо важливо берегти себе, не перенапружуватися, тому що сил та енергії стане набагато менше. Якщо ви йтимете на вашому внутрішньому ресурсі і на звичній швидкості, то непомітно можете просісти, втомитися, а потім і захворіти. Займайтеся поточними питаннями, не плануйте світових проривів.

Недоброзичливці та вороги можуть активізуватися, але вам під силу з ними впоратися. Пам’ятайте, що тільки у цікавих та сильних людей за спиною щось говорять та роблять.

Шлунок, кишечник, печінка – області ризику на цей час, тому з харчуванням та алкоголем варто бути уважнішими.

Стрільці

Можуть виникнути страхові випадки — перевірте, чи страховка не закінчилася на авто. Якщо збиралися оформити страховку собі чи дітям, то зараз найкращий час.

Цілком можливо, що у вас виникне бажання знайти «чарівну» таблетку для вирішення ваших проблем, звернувшись до ворожки, екстрасенсу або застосувавши ритуали та магічні дії. Але будьте уважні та стежте за якістю цих дій, бо все завжди до нас повертається.

Сфера дітей потребує особливої віддачі від вас. Зараз може здаватися, що у вас не вистачає на це сил, складніше буде спокійно реагувати на їхні витівки. Аналогічно з романтикою — її дуже хочеться, але все йде не так чи зовсім відсутнє. Це гарний момент, щоб зайнятися своїм внутрішнім світом, опрацюванням себе.

Козероги

Сфера партнерських відносин перебуває під ударом Марса. Як у бізнесі, так і в особистих відносинах буде більше невдоволень та роздратувань, які, до речі, далеко не завжди будуть на поверхні. Їх потрібно викопувати, розмовляти і з’ясовувати, що ж не так, як це можна налагодити. Без сварок навряд чи вийде обійтися. Врятувати від цього може спільне зайняття спортом, тобто гармонійне застосування енергій Марса.

Якщо у вас зараз триває ремонт, то краще філософськи налаштуватися на те, що в цей час великих переміщень по ньому не буде. У кращому разі, все йтиме за графіком без серйозних ексцесів.

У мами можуть виникнути складнощі зі здоров’ям, а стосунки з нею не завжди будуть рівними. Можливо, виникнуть періоди, коли ви не відчуватимете щастя, коли вам здаватиметься, що нічого не виходить. У цей час зробіть щось приємне для себе, побалуйте себе чимось стане легшим.

Водолії

Загальна боротьба з лінню зараз розгортається не на вашу користь. Є варіант їй здатися чи, навпаки, можна відточити свою дисципліну, структурно дотримуючись задуманих планів, скрупульозно виконуючи потрібне. Можливе загальне зниження імунітету — варто більше дбати про себе і своє тіло, а не тільки про всіх оточуючих і користь для всього людства.

Робота та соціальна реалізація можуть трохи пробуксовувати — не вимагайте від цих сфер життя стрімких прогресивних стрибків, поки що варто йти накатаною. Акуратніше у відрядженнях: все може складатися не так, як ви замислювалися, але й відмовлятися від них теж не варто, вони можуть принести вам зростання та розвиток у майбутньому.

Іпотеки та кредити краще перенести на пізніший час. Якщо братимете в борг зараз, то потім віддати все буде не так просто, доведеться докласти багато зусиль (читайте також: Коли краще брати кредит і віддавати борги за місячним календарем).

Риби

Марс падає у вашому 5 будинку гороскопу, який відповідає за дітей, творчість, освіту. Зараз у цих сферах може бракувати енергії, виникатимуть конфліктні ситуації. Витрати на дітей можуть збільшитися, але все ж таки варто дотримуватися балансу і не забувати про себе і свої бажання, не йдучи в позицію «все краще дітям, а я якось впораюся».

Навчання та курси, особливо якщо у вас зараз їх багато, можуть складніше просуватися вперед, інтерес може згаснути. Якщо є можливість, то відкладіть це на якийсь час — повернетеся потім знову.

Буде бажання залізти в сорочку і витратити накопичення, але не варто йому піддаватися, якщо ситуація не екстрена. Нагромадження – це не про вас? Отже, поки й не починайте — подумайте про це після закінчення транзиту Марса Раком.