БЕБ не змогло знайти власника підпільного складу гуманітарної допомоги у Львівській області

Личаківський районний суд Львова зняв арешт з усіх товарів, які раніше виявили детективи Бюро економічної безпеки, їм не вдалося знайти причетних до масового завезення і приховування іноземної гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє видання “Наші гроші. Львів“, передає “Це моя Україна”.

Цей склад гуманітарної допомоги детективи з Бюро економічної безпеки виявили ще на початку лютого, після чого відкрили кримінальне провадження і почали шукати власника товарів. Серед  виявлених товарів були харчові продукти (зокрема, понад 300 тис. консерв), дитячі товари, постільна білизна, ковдри, засоби гігієни, побутова хімія, одяг – всього близько тисячі піддонів.

Група невстановлених осіб в змові з працівниками митниці організували ввезення товарів через польський кордон без сплати митних платежів.

Товари зберігалися у селі Убині за 35 км від Львова, власник складів відмовився надати інформацію про орендарів цих приміщень.

5 травня Личаківський районний суд Львова наклав арешт на усі піддони з товарами, оскільки вони є речовими доказами у справі. Але уже 12 травня цей ж суд розглянув клопотання старшого детектива БЕБ про зняття арешту.

Детектив БЕБ повідомив, що слідству не вдалося знайти власника вилучених товарів, а під час тривалого зберігання деякі з них, зокрема харчові продукти, можуть зіпсуватись. Тому він попросив суд поділити усі товари між різними військовими частинами, а також передати частину гуманітарки Херсонській та Миколаївській ОВА, які звернулись з відповідними запитами до БЕБ.

«У ході проведення досудового розслідування власника вилученого майна встановити не вдалося, під час допитів власник та володілець приміщення, у яких виявлено майно, показали, що хто є власником майна їм невідомо», – зазначено у клопотанні.

Суддя Личаківського райсуду Світлана Леньо задовольнила клопотання детектива БЕБ і зняла арешт з усього майна, вилученого на складі в Убинях, товари передадуть військовим частинам та військовим адміністраціям, які вказані у клопотанні.

склади
на фото цей склад з гуманітарною допомогою