У Миколаєві у міському парку загинула маленька дівчинка: деталі трагедії

У місті Миколаєві 13 травня, у парку атракціонів “Казка” сталася біда з дитиною. Там загинула 4-річна дівчинка, котра бавилася на атракціонах. Дівчинка потрапила в петлю, по якій діти залазять нагору надувного атракціону. Коли приїхала швидка допомога, дитина вже була мертва.

Відомо, що 4-річна дівчинка, яку звати Валерія разом із мамою та старшим 7-річним братом прийшли до парку розваг “Казка” в осбасному центрі. Дітки стрибали на батуті, мама стояла зовсім неподалік.

Як розповіла “Суспільному” подруга мами Аліна Волошина, дівчинка підбігала до мами, пила воду. Мати вже її попередила, що настав час йти додому їсти, але дівчинка попросила ще кілька хвилин пограти. Вони стали фатальними для дитини.

Невдовзі хтось із працівників атракціону виніс 4-річну дівчинку на руках. Як сказали, маленька Валерія заплуталася у петлях, по яких діти забираються нагору. Мама, а потім і лікарі сусідньої стоматологічної клініки робили дитині непрямий масаж серця, але вона не подавала ознак життя.

Дівчинка померла від удушення прямо в парку

Швидка допомога, що приїхала, так само не змогла врятувати дівчинку. Найімовірніше, Валерія померла від удушення.

Аліна Волошина каже, що насправді дорослі не можуть бачити крізь огороджувальну сітку та високу стіну батута, що там відбувається з дітьми.

Як розповіла одна з колишніх працівників цього парку, новий власник усіх атракціонів у “Казці” встановив “вертушки” на вході. Відвідувач повинен прикласти до зчитувального пристрою свій квиток – і в такий спосіб пройти. Якщо батьки хочуть стояти поруч і тримати в полі зору дитину, їм також доведеться заплатити за вхід.

Тому батьки не можуть близько підійти до самого батута, та й місця там немає, щоб стежити за своїми дітьми.

За словами Волошиної, лише потім вони побачили, що у правилах користування батутом (які висять на задньому боці кабінки каси) зазначено, що сюди допускаються діти віком від 5 років. А загиблій Валерії тільки-но мало виповнитися 4 роки.

Як розповідають місцеві мешканці батут-вбивця, де загинула дитина неофіційно належить місцевому бізнесмену Олександру Скрипіну. Саме його фірма купувала цей атракціон.

Поліція затримала 45-річну “власницю” цього батута. Суд заарештував її на два місяці. Це ФОП Наталія Запорощенко. Зважаючи на сторінку жінки у Facebook, вона працює в одній із компаній Скрипіна. Джерела у Миколаївській міській раді кажуть, що ця жінка не може бути власницею батута, який коштує щонайменше 30 тисяч доларів.

парку
батут з петлями на якому загинула дитина

До того ж на суді, коли обирали запобіжний захід, з’ясувалося, що троє дівчат – оператори цього атракціону – не були офіційно влаштовані на роботу. А одна з них зовсім неповнолітня. Вони не проходили інструктажу, могли стояти спиною до батуту та виходити звідти.

Міській владі доведеться переглянути своє ставлення до дитячого парку “Казка”. Трагедія показала, що поки чиновники та бізнесмени борються за “жирні місця” у парку розваг, тут гинуть діти.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.