На Київщині юнаки хотіли влаштували екстрим на вагонах поїздів, а потрапили в біду

У Київській області трапилася трагедія з юнаками. Хлопці вирішили влаштувати собі екстрим прямо на вагонах поїзду, але для них це закінчилося бідою. Одного з юнаків госпіталізували до лікарні з важкими травмами.

Про це повідомляє поліція Київської області, передає “Це моя Україна

Повідомляється, що під час руху машиніст електропотяга побачив тіло поблизу залізничної колії. Він зразу ж зателефонував до поліції. На місце трагедії прибули медики і поліцейські. Хлопець був у важкому стані

«Смертельно небезпечні розваги влаштував собі 16-річний підліток та його товариш на Бориспільщині. Хлопці катались на вантажних вагонах. Після такого «екстриму» одного із хлопців з тяжкими травмами знайшли на коліях», — зазначив керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Наразі неповнолітній потерпілий у важкому стані знаходиться в медичному закладі, за його життя борються лікарі.

За фактом необережного тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження слідчі Бориспільського управління поліції Київщини проводять досудове розслідування.

Поліція Київщини нагадує, що залізничний транспорт – зона підвищеної небезпеки. Будьте обережними на залізничних коліях. Вкотре закликаємо батьків пильнувати за дозвіллям підлітків, не допускати їх участі в розвагах, які можуть вартувати життя.

Фото з місця трагедії:

екстрим

Раніше ми писали: На Київщині чоловік зґвалтував 4-річну дівчинку.