Співали пісню про Москву та накинулися на дівчат: у караоке на Київщині спалахнув гучний скандал

В одному з караоке закладів Білої Церкви, що на Київщині, стався скандал. Чоловік співав пісню про Москву. Коли йому робили зауваження і намагалися нагадати, що в нашій країні війна, він нецензурно накинувся на дівчат.

Про це повідомляє телеграм-канал “Біла Церква – Без табу“, передає “Це моя Україна”.

Ця подія трапився 19 травня. Чоловік співав пісню про Москву із репертуару давнього прихильника сепаратистів, внесеного до бази “Миротворця”, Гаріка Сукачова.

На опублікованому відео молода дівчина обурюється тим, що у розважальному закладі лунає майже виключно російська попса. Подруга авторки відео, чоловік якої військовий і боронить Україну від окупантів, не втрималася і підійшла зробити зауваження.

“Не за мову, а за пісню. Коли я побачила реакцію чоловіка, який це співав (а йому було просто пофіг на зауваження), підійшла я. Трішки в грубішій формі запитала його, як воно співати таке лайно в країні, в якій йде війна, де гинуть найкращі, а ці нелюди співають про Москву. Мені, звісно, почали грубити”, – описала ситуацію дівчина.

У відповідь чоловік почав нецензурно лаятися і стверджував, що має право співати що завгодно.

В караоке кажуть “какая разніца”

“Далі на нас викликали наряд поліції, ми написали заяву на заклад та на чоловіка, який мав неадекватну поведінку. Але один нюанс, ніхто з персоналу за нас не заступився, лиш сказали “дівчата, до нас постійно приходять військові та співають російську музику, какая разніца”, – додала учасниця подій.

Відео з місця подій: