“Для них війни немає”: водії на кордоні заблокували в черзі колону автівок для ЗСУ 

Українські водії заблокували на прикордонному пункті “Шегині” волонтерів, які везли автомобілі для воїнів ЗСУ.

Деталями історії поділилася волонтерка Оксана Боднар, передає “Це моя Україна”.

“Мої друзі-волонтери переганяли авто для ЗСУ (такі маленькі повнопривідні буси Mitsubishi Delica, які дуже люблять військові). 10 машин, на які потрібно було оформи транзитну декларація на митниці. Черга була дуже довга і повільно рухалась”, – пише Оксана Боднар.

За словами волонтерки, польські митники хотіли оформити автівки без черги. А українські водії, які стояли у черзі, категорично відмовились пропускати авто для ЗСУ та заблокували волонтерам проїзд.

“Польський прикордонник був готовий пропустити, але каже: “Вас ваші не пропускають”, – йдеться на відео.

“Громадяни України, країни, де досі триває війна, заблокували машини, які везли для військових, які на сході ціною свого життя стримують навалу.

Чому волонтерів, які у свій вихідний могли б провести час вдома з рідними чи працювати, принижують та блокують? Чому машини…, на які чекають військові, бо це може врятувати їм життя блокують на кордоні якісь нелюди. Що відбувається в нашій країні і з нашими людьми? Хтось може мені це пояснити?”, – справедливо обурюється волонтерка.

Відео з місця подій можна перелянути на сторінці Оксани Боднар.

Українці у коментарях засудили таких водіїв, докоряючи, що “для таких людей війни немає”.

водії та автівки

Варто додати, що у деяких коментарях люди також зазначали, що їх, як волонтерів, пропускали інші водії і мабуть тут залежить на яких людей попадеш. В будь якому випадку пам’ятайте, що в країні триває війна і з повагою ставтеся до волонтерів, які перевозять такі важливі автівки для наших воїнів.