Мешканець Праги проколов колеса у 24 авто на українській реєстрації: що на нього чекає

Чеські поліцейські з відділу екстремізму та тероризму завершили слідство у справі жителя Праги, який 5 місяців підряд вчиняв хуліганські дії. За допомогою дриля пошкодив 35 покришок на 24 припаркованих автомобілях. Усі вони мали реєстраційні номери України.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на чеські ЗМІ.

Поліцейські затримали чоловіка затримали у вересні минулого року, причому на місці злочину. Він орудував у міських частинах Праги 8 та 9, навмисне роблячи отвори збоку, щоб покришки потім неможливо було відремонтувати. Сумарний розмір збитків перевищив 100 тис. крон.

Затриманий зізнався у скоєному. До завершення слідства та судового процесу було вирішено залишити його на волі.

Слідчі вже подали до прокуратури міської частини Прага-8 обвинувальний висновок за кримінальною статтею «псування чужого майна за ознакою національності». Про це у понеділок, 22 травня, порталу iDNES розповів офіційний представник правоохоронців Ян Рибанський.

Обвинуваченому загрожує до трьох років ув’язнення. Інші подробиці справи, зокрема мотиви чоловіка, Ян Рибанський розкривати не став.

Раніше ми писали: У Чехії вандали хотіли познущатися з українського прапора, але щось пішло не так і вони ганебно опозорилися