Дізнайтесь, у якому знаку Венера у чоловіка, а ми розповімо, як його підкорити

Астрологи і тарологи одноголосно стверджують, що шлях до серця чоловіка лежить через Венеру!

За знаком Венери у чоловіка в його Натальної карті можна дізнатися, які дівчата його притягують найсильніше. Стиль, образ, манера поведінки… Отже…

Венера в Овні

Такі чоловіки закохуються в яскравих, сексуальних дівчат буквально в амазонок! Для них привабливими є яскраві кольори в одязі, макіяжі, зухвалі образи з перчинкою. Спокійні дівчата, скромниці, домогосподарки їм не підійдуть.

Венера в Тельці

А ось чоловікам із такою Венерою, навпаки, подобаються дівчата господарські. Головним критерієм привабливості є природна краса, ніякої зухвалості та яскравості. Такому чоловікові до душі спокій і розміреність у стосунках та спілкуванні в цілому, істерички – одразу повз! (Читайте також, Непророблена Венера: несподівана причина невдач у особистому житті – дізнайтеся, як це виправити).

Венера

Венера в Близнюках

Основний параметр настання закоханості є легкість та безпосередність у спілкуванні. Загалом спілкування — це їхня основна мова любові, тому завжди має бути, про що поговорити з вами, вона цінує розум і ерудованість, а також свободу і мінливість: нудьгувати має бути ніколи!

Венера в Раку

Чоловікам з такою Венерою подобаються ласкаві, ніжні дівчата, від яких віє жіночністю та добротою. Цінує вміння створити затишок і тепло поряд, оточити його турботою. Жодних зухвалих і яскравих образів: якщо ви хочете звернути його увагу на себе, то вибирайте максимально ніжні та романтичні вбрання!

Венера у Леві

Даному типу чоловіків подобаються дівчата-королеви, справжні левиці, переможниці, від яких віє найдорожчими духами, що світиться як зірочка на небі. Вона повинна обов’язково знати собі ціну, бути освіченою та манірною, вміти піднести себе в суспільстві: одним словом – королева!

Венера

Венера в Діві

Чоловік з Венерою в Діві насамперед зверне увагу на охайність і акуратність дівчини. Тут фокус на практичність, чіткість, стриманість. Вона має бути досить скромною, працьовитою та корисною дівчиною. А ось істерики, перепади настрою, демонстративна поведінка – все це максимально віддаляє вас від образу ідеальної дівчини.

Венера у Терезах

Аристократизм, манірність, ерудованість – основні критерії для такого чоловіка. Він дуже ласий на красунь, справжній поціновувач естетики, помітить будь-які деталі у вашому образі, тому, якщо хочете звернути на себе його увагу, ви завжди повинні бути одягнені зі смаком та з голочки, знати етикет та проектувати гармонію у цей світ!

Венера у Скорпіоні

Дівчина-скандал, провокаторка, стерво – саме такий типаж пробуджує в них почуття! Сексуальність, зухвалість, внутрішня сила дівчини дуже важливі для чоловіків із Венерою у Скорпіоні. Пристрасті завжди повинні вирувати у ваших стосунках, ревнощі, скандали та провокації, експерименти в сексуальному житті тільки розпалюють у них вогник! А от на спокійних та тихих дівчат такі чоловіки навіть не подивляться, для них це нудно.

Венера

Венера у Стрільці

Чоловікам з такою Венерою до душі «особливі» дівчата, не такі, як усі, наприклад: з високим статусом, елітною освітою або багатим родоводом/оточенням. Завжди має бути причина пишатися вами та хвалитися перед усіма. Приваблює сміливість, нестандартність, експансія та авторитет.

Венера в Козерозі

Такий чоловік закохується в жінок серйозних, самостійних, які мають свої цілі та плани на це життя, які не роблять карту бажань і віш-лист, а беруть і домагаються всього своїми руками. Він не оцінить ваші експерименти в одязі чи зовнішності, зате зверне увагу на ваш соціальний статус і тим, чим ви займаєтеся життям. До речі, такі чоловіки довго розгойдуються у стосунках і можуть перевіряти ваші почуття на міцність, перш ніж зважитися на серйозний крок.

“Спочатку дружба, а потім … подивимося,” – типовий чоловік з Венерою у Водолії!

Головна цінність – це свобода у всьому, спробуй хоч трохи зачепити його особисті межі, не помітиш, як він утече. Креатив, сміливість, дива, епатаж і свобода: все це чіпляє водолійську Венеру. Але спочатку він з вами буде дружити, а потім… подивиться, раптом ви ще надумаєте перевірити його підписки в інстаграмі.

Венера в Рибах

Таким чоловікам подобаються жінки-загадки з тонкою душевною організацією, з відчуттям, ніби дівчина з іншої планети. Високе, романтичне, навіть трохи казкове — таким він представляє свій ідеал у голові. До речі, йому дуже сподобається, якщо ви вестимете у ваших відносинах, він з радістю займе другу роль і піде за вами хоч на край світу. Ніжність, крихкість, романтичність і жіночність: все це зводить його з розуму!