Появилися подробиці ДТП з п’яним суддею в Києві: у загиблого нацгвардійця залишилося троє дітей

Як ми раніше писали, у місті Києві суддя Макарівського райсуду Олексій Тандир збив на смерть 23-річного нацгвардійця на блокпосту у місті.

Як зазначають на сторінці проєкту PROSUD Олексій Тандир раніше відзначався великою кількістю справ де він звільняв від відповідальності водіїв, яких судили за 130 ст. (водіння напідпитку). 

“Згадаємо лише один епізод де відзначився суддя Тандир: у 2018 році його колега, суддя Києво-Святошинського суду Київської області Дмитро Усатий теж напідпитку скоїв ДТП. Вгадайте, хто закрив провадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення? Суддя Олексій Тандир”, – йдеться в доисі.

Зазначається, що член правління Автомайдану Роман Маселко подавав дисциплінарні скарги на обох суддів.

“Спочатку Усатова вирішили звільнити, але він оскаржив рішення, тому поки що не звільнений. Щодо судді Тандира, то тодішня ВРП відмовилася бодай відкрити щодо нього дисциплінарне провадження”, – додали у PROSUD.

ДТП в Києві
на фото суддя Олексій Тандир

Що відомо про загиблого нацгвардійця

У загиблого 23-річного нацгвардійця залишилось троє дітей, сам він – солдат строкової служби з Черкащини. Його батько та брат теж на фронті, а жінка з дітьми зараз перебувають закордоном.

Відомо, що суддя Тандир на високій швидкості у місті Києві влетів у нацгвардійця, коли той на початку комендантської години вийшов на дорогу встановити інженерні загородження. Коли суддя почув, що солдат помер, він заявив, що за кермом не був.