На Netflix вийшов серіал “FUBAR” з Арнольдом Шварценеггером: чи варто дивитися

Вчора, 25 травня на сервісі Netflix вийшла презентація серіалу “FUBAR”, де одну з головних ролей грає всім нам відомий Арнольд Шварценеггер, повідомляє “Це моя Україна“.

Для Шварценеггера шоу стане першим телевізійним проектом у кар’єрі.

Серіал “FUBAR” розповість про батька та дочку, які працюють оперативниками ЦРУ, але приховують рід діяльності один від одного. Коли виникає небезпека, їм доведеться об’єднати зусилля і принагідно з’ясувати, чому їхні стосунки всі ці роки були побудовані на брехні.

У серіалі також знімалися Моніка Барбаро, Джей Байрушель, Габріель Місяць та ін. Шоураннером виступив Нік Сантора («Втеча»). Реліз усіх восьми серій відбувся на Netflix 25 травня 2023 року.

Чи варто дивитися серіал “FUBAR”

Незважаючи на велику ставку Netflix на серіал “Фубар” (FUBAR) з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі, він не дуже сподобався критикам.

На агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes у серіалу зараз всього 38% позитивних відгуків. Преса називає проект спірним, критикуючи сценарій і жарти, при цьому зазначає, що отримати від нього задоволення все ж таки можна. Також багато хто визнає, що серіал сподобається фанатам актора, який є головною його перевагою для перегляду цього шоу.

З іншими авторитетними думками ви можете ознайомитись нижче.

  • Guardian – 8/10

“Вкотре Шварценеггер показує глядачеві, що він насамперед комік”.

  • WGTC – 6/10

“Фубар” пропонує абсолютно все, що фанати Арнольда Шварценеггера хотіли б побачити від легендарної зірки, вперше зігравши головну роль у серіалі в жанрі комедійного бойовика. Останнє виявилося одночасно його найбільшою силою та найявнішою слабкістю.

  • Daily Telegraph – 4/10

“FUBAR” відноситься до категорії “не дуже, але дуже весело”.

Читайте також: Стало відомо коли вийде 2 сезон “Володар перснів: Персні влади”