На Тернопільщині під час тренування через дерев’яний кілок загинула неповнолітня спортсменка

Трагічна подія сталася на санній трасі у Кремінці Тернопільської області. Під час тренування загинула учениця 9 класу, яка виконувала тренувальний заїзд.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Тернопільської області.

Як зазначають у поліції трагедічна полія сталася під час тренувань на території Кременецької обласної дитячої спортивної школи «Колос», які проходили під наглядом тренерів закладу.

«Під час спуску по санній трасі відламався фрагмент дерев’яної дошки і травмував  спортсменку. Ушкодження виявилися несумісними із життям. Дівчика загинула на місці події. Повідомлення про цей випадок надійшов на лінію «102» 24 травня о 16:40 год від лікаря бригади екстреної медичної допомоги», – розповідають правоохоронці.

Даний факт внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань. В головному управлінні Нацполіції у Тернопільській області відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людей.

Під час тренування на трасі з’явився кілок…

Місцеві ЗМІ повідомляють, що загиблою виявилася учениця 9-го класу Діана Новосад.

За словами матері загиблої дівчинки, Діана майже рік відвідувала Кременецьку дитячо-юнацьку спортивну школу й тренувалася на санній трасі разом зі своєю молодшою сестричкою. Жінка не розуміє, як її дитина здолала всю трасу і загинула фактично на її фініші, де на рівній ділянці траси з’явився кілок.

«Сказали просто, що не витримала ваги. Не витримала санна траса ваги дитини. Як не витримала? Вони кажуть, що ми ходили, перевіряли весь час… Якби вони дійсно кожен раз перевіряли, після кожної дитини, то побачили той кілок, що там стирчав… Видно, так вони перевіряли ту санну трасу. Хто має за це відповідати. Хто? Це не сталося на повороті, де можна було дійсно злетіти з траси. Дитина з’їхала з самого верху і саме на рівній дорозі в’їхала у кілок. Чи її першу пустили на санну трасу і вона натрапила на той кілок, ніхто нічого не пояснює», – розповіла матір загиблої дівчинки.

Водночас директорка центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак розповіла, що медики швидкої, які виїхали на місце події нічого не могли вдіяти і лише констатували смерть дитини.

“При огляді – проникаюче поранення стороннім предметом. Це був уламок дерев’яного бруска, який пройшов стегно, черевну порожнину, грудну клітку з лівого боку. На жаль, на момент прибуття бригади, дитина вже була мертва” – повідомила Ганна Мончак.

Зараз місце, де загинула дівчина, обгороджене поліцейською стрічкою. Триває слідство.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.