“Їхав 20 км/год та не був п’яний”: суддя Тандир хоче зняти з себе звинувачення

Славнозвісний суддя з Київщини Олексій Тандир визнав провину у тому, що він насмерть збив нацгвардійця Вадима Бондаренка на блокпості в Києві. Але він категорично заперечує, що їхав з великою швидкістю та що був п’яним.

Про це Олексій Тандир повідомив під час засідання Вищої ради правосуддя, передає “Це моя Україна“.

“Я їхав з невеликою швидкістю, я поясню, тому що були ще інші машини, я їхав у потоці. Там не такий потік, коли час-пік, але ще інші машини їхали. Я просто не пам’ятаю – до цих знаків чи після. Але я їхав у потоці машин, і там швидко їхати неможливо. Там пластикові загородження стоять, і їх швидко не проїдеш. Ну, 20 (кілометрів на годину), – говорить Олексій Тандир.

“Нічого не знаю про пляшку віскі…”

Також суддя не визнає, що був п’яним у момент аварії та не знав про пляшку, яку знайшли під сидінням його авто.

“Я не знаю про цю пляшку. Я побачив це лише на фотографіях. Найімовірніше, вона в машині лежала ще до того, тому що я на фотографії бачив на пасажирському сидінні, на підлозі вона валялась”, – розповів заарештований суддя.

Водночас під час засідання Тандир визнав провину за збиття українського військовослужбовця та запевнив, що співпрацюватиме зі слідством. Він попросив вибачення у членів сім’ї загиблого Вадима Бондаренка. Також він заперечує, що відмовлявся від здачі аналізів на вміст алкоголю у крові після аварії.

У свою чергу, представниця ДБР Тетяна Сапьян констатувала, що Тандир намагається маніпулювати судовим процесом. Але вже зібрано всі свідчення, факти та дані для доведення провини судді. Йому загрожує до 10 років ув’язнення.

Під час похорону люди стояли на колінах

До речі, сьогодні на Черкащині попрощалися з загиблим нацгвардійцем Вадимом Бондаренком. Люди проводжали військового на колінах. Без батька залишилося троє дітей і любляча дружина.