В Одесі чоловік розчленував свою маму, розфасував по пакетах та викинув на смітник

В Одесі 39-річний чоловік, в одній із квартир вбив свою 60-річну матір. Після чого розчленував її труп і викинув його на смітник.

Як повідомляють у поліції Одеської області, 30 травня правоохоронці отримали повідомлення щодо шокуючої знахідки. В одному із сміттєвих контейнерів знайшли голову жінки. Після чого поліцейські виявили інші частини тіла жінки у сусідніх контейнерах.

Менш ніж за добу правоохоронці знайшли фігуранта, місце злочину і встановили особу загилої. Встановлено, що під час сімейно-поутового конфлікту 39-річний зловмисник завдавав матері множинні удари сокирою по голові, а коли жінка впала на підлогу, задушив її. Переконавшись, що мати померла, фігурант у ванній кімнаті розчленував її тіло, розфасував по пакетах та пішов додому. Наступного дня він повернувся на місце скоєння злочину, забрав згортки та розклав їх по смітниках на одній з сусідніх вулиць.

Нагадуємо, Молоде подружжя з Ростова розчленувало 8-місячну доньку та заявили про її викрадення

За наявністю достатніх доказів, які вже зібрали поліцейські, слідчі повідомили чоловікові про підозру в умисному вбивстві матері за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Чоловік перебуває в ІТТ. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.