“Від душі”: юний українець “підірвав” мережу, заспівавши гімн України (ВІДЕО)

В українському сегменті інтернету по-справжньому вірусним стало відео, на якому хлопчик у вишиванці старанно співає гімн України на шкільній лінійці. Відео з дитиною у своєму TikTok опублікував блогер із ніком Alex Rokitskiy.

Відео так зворушило користувачів інтернету, що його дуже стрімко почали поширювати, на сьогодні відео переглянули понад 2 мільйони користувачів соцмережі ТікТок.

Підписники блогера засипали хлопчика компліментами, зауваживши, що за такими нашими дітьми – майбутнє України. Дитину всі називають справжнім патріотом своєї країни.

Alex Rokitskiy вирішив розшукати хлопчика й запитати в нього, як він вивчив гімн України та хто його навчив так старанно його співати. Виявилося, герою відео 7 років, його звати Тимофій.

“У нас почалася війна, це була найгарніша пісня нашої України. Її всі співали. І я пробував так співати, щоб навчитися”, – говорить 7-річний Тимофій.

А ось і саме відео:

Раніше ми писали: “Краще викинути ніж зменшити ціну?”: у Дніпрі викинули десятки ящиків із полуницею, яку не продали (ВІДЕО)