“Українці вас гасять, як собак”: чеченка “рознесла” роcіян у Фінляндії

Жінка з Чечні дуже красиво поставила на місце пару росіян. Подія трапилася у Фінляндії. Чеченка заявила, що не може терпіти громадян Росії, які підтримують всі ті звірства, які їхня влада чинила спочатку над чеченським народом, а зараз в Україні.

Відео конфлікту чеченки і росіян виклали в соцмережах, передає “Це моя Україна“.

Жінка з Чечні буквально “рознесла” росіян, які так люблять свою країну, але чомусь приїхали у столицю Фінляндії, місто Гельсінкі.

Так, коли росіянин спитав у чеченки, чому тоді вона розмовляє російською, якщо вона так не любить росіян, та з легкістю перейшла на чеченську, а потім на англійську мову та навіть українську мову.

Жінка зазначила, що може спілкувати шістьма мовами, а її російські “співрозмовники” й свою рідну мову не здатні нормально осягнути.

“Я чеченка і розмовляю шістьма мовами. А ти знаєш свою с**ну російську і все. Може, фінську вивчили ще, щоб громадянство тут отримати”, – розповідає жінка.

“Українці вас гасять, як собак”

У розмові чеченка також перейшла на українську мову та пораділа за те, що українці зараз ліквідовують окупантів.

“А ви не любите українців, бо вони вас гасять як собак? А чому ти в обличчі змінився, коли я сказала про українців?” – розповідає вона.

Також чеченка зазначила, що у Фінляндію вона була змушена переїздити, оскільки раніше Росія приходила “визволяти” і її народ.

“Я живу тут 13 років, тому що ви прийшли до мене додому, ви зруйнувати мій дім. Ніхто до мене не приходив? Ви підтримували все це! Єльцина, а потім цього ботоксного п***раса”, – обурливо наголосила чеченка.

Повне відео можна переглянути тут: