“Трансформери: Час Звіроботів” – чи варто дивитися?

9 червня 2023 року відбулася прем’єра фільму “Трансформери: Час Звіроботів”. Думки критиків про фільм розділилися: похвалили роботу акторів озвучення, але не оцінили серйозного тону розповіді. Набагато прихильнішими до нової частини “Трансформерів” виявились прості глядачі.

На Rotten Tomatoes фільм сподобався 88% глядачів, у той час як “свіжість” стрічки оцінена в 54% на основі 116 рецензій від критиків. У плані глядацького рейтингу це найкращий фільм у франшизі за відгуками глядачів, тому ми вважаємо, що його варто подивитися всім прихильникам “Трансформерів”, хоча цікавою картина буде і для звичайного глядача, який не знайомий з попередніми частинами.

До прикладу глядацький рейтинг перших «Трансформерів» 2007 року склав 85%, а «Бамблбі» оцінили 74%. Набагато гірше справи в інших частин: “Трансформери: Помста полеглих” отримав рейтинг у 57%, а найгіршим фільмом франшизи виявився «Трансформери: Останній лицар» із рейтингом у 43%.

“Трансформери: Час Звіроботів” поверне глядачів у 1990-ті та розповість про черговий етап битви за Землю. Цього разу в центрі того, що відбувається, виявляться колишній військовий експерт з електроніки Ной (Ентоні Рамос) та дослідниця артефактів Олена (Домінік Фішбек). Разом з тим ми познайомимося з новою фракцією трансформерів, Максималами.

Раніше ми писали: Дім дракона 2 сезон: стала відома дата виходу та сюжет