Гороскоп сумісності: 13 зодіакальних пар, яких з’єднали небеса

Дізнайтесь, з ким у вас 100% сумісності з гороскопу.

Знак вашого народження є ключем до психологічної сумісності з іншими людьми. Причому деякі зодіаки мають астрологічну схильність бути разом і створювати найміцніші та найщасливіші спілки.

1. Овен та Водолій

Сумісність: 100%

Цим двом знакам зодіаку, явно ніколи не буде нудно разом. Відповідно їхній союз буде завжди дуже цікавим і благополцчним, навіть через багато десятиліть після весілля. Це доволі рідкісний випадок, коли представникі зодіакальних знаків можуть цілком гармонійно  та ефективно створити спільний сімейний бізнес, при чому не зіпсувати особисті стосунки.

2. Телець та Рак

Сумісність: 93%

Представники цих знаків зодіаку у союзі дуже гармонійні, вони враховують приховані потреби та бажання один одного. У них доволі тісний фізичний та емоційний зв’язок, що доволі нечасто зустрінеш сьогодні. Дуже зворушливо те, як ці знаки щиро прив’язані один до одного та вдячні своєму партнерові за цей союз.

сумісності

3. Близнюки та Козеріг

Сумісність: 97%

Даний союз знаків зодіаку має надзвичайний духовний зв’язок, завдяки чому їм вдається відчувають партнера всіма фібрами душі навіть на великій відстані. При зустрічі цих двох знаків зодіаку, фактично  на другому побаченні у них з’являється почуття, що вони знайомі десятки років.

4. Рак та Риби

Сумісність: 90%

Ці знаки знаходяться на одній хвилі. Вони добре знаються один на одному і пишаються здатністю побудувати міцні відносини. Їм не потрібно підлаштовуватися під чужі забаганки, адже вони так схожі на їхні власні. Ця пара добре буде вживатись разом у побуті, підтримуючи один одного.

5. Лев та Стрілець

Сумісність: 100%

Ці знаки люблять життя, себе та пригоди, і на цій основі вони сходяться і створюють гарну та міцну пару. І Леви, і Стрільці незламні і завжди готові великодушно прощати. Їм легко ужитися, тому що у них схожі уподобання та принципи.

6. Діва і Телець

Сумісність: 92%

Представникам союзу цих знаків зодіаку дуже легко у стосунках, вонипрактичні і тихі люди. Удома в них завжди гармонія і лад, а сварки навіть якщо виникають, тривають лічені секунди. Це те саме кохання, про яке складають легенди — «і жили вони довго і щасливо».

сумісності

7. Терези та Близнюки

Сумісність: 93%

Взаємини цих знаків високі, поетичні і будуються інтелектуальному спілкуванні. Вони здатні влюбитися не у зовнішність, а не в почуття гумору та харизму. Вони є вірними друзями, які діляться всіма таємницями з партнером.

8. Скорпіон та Рак

Сумісність: 91%

Іноді, коли дві пристрасні люди утворюють союз, їхня любов горить яскраво, але недовго. Однак якщо один із них Скорпіон, а інший — Рак, такий союз може бути бездоганним. Навіть у мовчанні вони почуваються комфортно. Побут теж не становить для них проблем, оскільки вони не можуть надихатися один одним.

9. Стрілець та Овен

Сумісність: 92%

Ці шукачі пригод ідеально підходять один одному, хоча й мають завзятий і іноді запальний характер. Цій парі під силу найважчі життєві випробування, поки вони поруч і підтримують один одного.

10. Козеріг та Телець

Сумісність: 89%

Вони нескінченно люблять один одного і неймовірно пристрасні. Між цими двома знаками виникає така потужна хімія, якої не має жодна інша астрологічна пара. Їх поєднують також надійність, терпіння, відданість, працьовитість та цілеспрямованість.

11. Водолій та Близнюки

Сумісність: 95%

Ця пара здатна вразити. Вони не прагнуть бути зрозумілими іншим, бо головне для них — взаємне розуміння та ясність у стосунках із партнером. Саме вони закохуються з першого погляду, а одружитися можуть лише через кілька тижнів після знайомства. Близнюки та Водолії не бояться ділитися один з одним своїми неймовірними ідеями, відчуваючи надійне плече партнера.

12. Риби та Скорпіон

Сумісність: 100%

Ці знаки дуже тонко та інтуїтивно відчувають один одного, завдяки чому майже ніколи не сваряться. Іноді здається, що вони читають думки одне одного. А ще вони не бояться бути надто романтичними та демонструвати почуття щодо свого супутника.

13. Терези та Лев

Сумісність: 95%

Оскільки Терези, являються представником повітряного знаку зодіаку, віни добре контактують не тільки з іншими летючими стихіями, але й добряче роздмухують вогняні знаки. Серед них особливо виділяються Леви, які готові стати другою половинкою для яскравого творчого союзу. Як правило, це дуже незабутні, оригінальні парочки, які приковують погляди на вечірках і можуть створити відмінний тандем.