Святкували День Батька: появилися нові деталі про вбивство і згвалтування 9-річної дівчинки на Франківщині

В селищі Кути, що на Франківщині на самий День Батька дядько жорстоко вбив і зґвалтував 9-річну Вероніку. Мешканці села розказали, що дівчинку самостійно виховував тато, оскільки у її матері була нова родина, і він дбав про свою доньку.

Все почалося з того, що ввечері 18 червня, в поліції оголосили в розшук 9-річну дівчинку з села Кути. За даними поліцейських, 9-річна Вероніка орієнтовно о 15:00 вийшла з дому та загадково зникла дорогою до своєї сестри. До неї неможливо було додзвонитися. І вже о 21:30 поліція знайшла тіло Вероніки в хащах поблизу селища Кути. Її одяг був поруч.

Поліцейські перевірили камери відеоспостереження та встановили причетного до злочину. Це – 34-річний дядько дівчинки. Він наздогнав її та запропонував скоротити дорогу. Оскільки Вероніка, ймовірно, довіряла родичу, то погодилася на це. Проте дядько жорстоко зґвалтував і задушив племінницю.

9-річну

У школі кажуть, що батько дбав про доньку

У селищі Кути, в коментарі Оbozrevatel розповіли, що 9-річна Вероніка останнім часом мешкала з батьком, оскільки у її матері була нова родина. Місцеві стверджують, що чоловік дбав про свою доньку.

“Її мама їх залишила й пішла до іншого чоловіка. Чому вона так вчинила і кинула дочку – важко сказати. У новій сім’ї у матері є ще дитина, і вона зараз знову вагітна. У школі кажуть, що батько дбав про дівчинку, разом із нею приходив до школи нещодавно здавати книжки”, – розповіла місцева жителька.

Інша жителька села додала, що в день трагедії підозрюваний і тато жертви випивали, святкуючи День батька. Там стверджують, що Вероніка була середньою дитиною. Двоє інших дітей жили в новій родині її матері, проте дівчинка захотіла бути з батьком.

Одразу після зникнення доньки чоловік звернувся до поліції.

Все село тепер на ногах

Мешканці села розповіли, що 34-річний підозрюваний Віталій уже відбував покарання за аналогічний злочин та нещодавно вийшов із в’язниці. Жителі селища Кути скаржаться, що він і після цього чіплявся до жінок, проте поліція нібито не реагувала на звернення.

“Тричі він намагався напасти на жінок. Біг за ними вулицею, щось кричав. Злякані жінки дзвонили своїм чоловікам, родичам, ті прибігали до них на допомогу. Коли приїжджала поліція, то він запевняв, що просто йшов за ними вулицею. Але в березні він напав на жінку з ножем. Вона пішла до церкви, хотіла в каплиці поставити свічку за чоловіка, який зараз служить на фронті. Він увійшов туди і порізав її ножем”, – сказала в коментарі Оbozrevatel місцева.

19 червня жителі селища Кути їздили до місцевої поліції, щоб дізнатися, як триває справа, проте їх нібито не пустили. Люди бояться, що підозрюваного можуть відпустити на волю.

Підозрюваний у вбивстві 9-річної дівчинки
Підозрюваний у вбивстві 9-річної дівчинки

Зазначимо, що вбивці інкримінують п.п. 2, 10 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.