В Естонії загинула дитина українських біженців: хлопчику було 3 роки

В молодій українській родині біженців, яка мешкає в місті Пайде (Естонія), сталася велика трагедія – в ДТП загинула їхня трирічна дитина. Місцева українська громада розпочала збір коштів, щоб покрити витрати на похорон та підтримати сім’ю у цей скрутний час.

Трагічна ДТП сталася на розі вулиць Лійва та Пилу, поблизу ігрового майданчика біля магазину Paide Selver. Після полудня на місце трагедії люди почали приносити свічки та білі троянди, повідомляє “Це моя Україна“.

«Трагічна подія сталася біля дитячого майданчика. За попередньою інформацією, водій почав рушати з місця, але не помітив дитину. На жаль, травми дитини були настільки важкими, що вона померла на місці», – розповів черговий керівник патрульної служби поліції Центральної Естонії Маргус Пеет.

Поліція встановила, що водій фургона був тверезий. Точні обставини події будуть встановлені під час кримінального провадження.

Що відомо про сім’ю в якої загинула дитина

Мати з дитиною приїхали до Естонії ще 9 березня минулого року як біженці з міста Знам’янка Кіровоградської області, батько вже перебував тут по роботі.

Мати сімейства з початку року бере активну участь в українському танцювальному колективі міста Пайде та кілька разів виступала на міських заходах.

Будь-хто бажаючий допомогти може зробити пожертвування матері загиблої дитини.

Реквізити: Arina Smirnova EE422200221078950893.