Подробиці трагедії у Балтійському морі: спочатку мати вбила сина, а потім вчинила самогубство

Недавно ми писали, про жахливу трагедію, коли з порома Stena Line, який плив з Польщі до Швеції, випала 7-річна дитина, а за нею вискочила 36-річна жінка. Правоохоронці розповіли нові деталі цієї трагедії.

Шведська прокуратура розслідує справу як вбивство хлопчика та подальше самогубство матері, адже попередня версія про нещасний випадок не підтвердилася.

“Ознайомившись із записом камери спостереження з місця події, шведська прокуратура міста Карлскруна, яка розслідує інцидент, кваліфікувала діяння як вбивство хлопчика та подальше самогубство матері”, – повідомив виданню речник шведської поліції Йоханссон.

При цьому він додав, що “підозрюваної в цьому злочині більше немає, тому висувати звинувачення нікому”.

Зазначається, що 36-річна жінка самостійно виховувала сина, в якого була інвалідність. Батько дитини перебував за кордоном і на зв’язок із родиною не виходив, що могло передувати трагедії.

Очевидці розповідають, що мати з дитиною пригорнулися один до одного перед тим, як впасти чи стрибнути у воду, жінка виглядала людиною “на межі фізичних і психічних сил”.

Після падіння постраждалі одразу не загинули, хоча упасти з висоти 20 метрів на рівень моря — це все одно, що вдаритися об бетонну поверхню. Мати і син вижили, але їхні внутрішні травми були несумісні з життям.

За даними місцевих ЗМІ та морської влади, мати з дитиною пробули у воді близько години. Хлопчика витягли з води екіпажі рятувальних шлюпок, а матір – вертоліт. Потім обох доправили до лікарні в шведське місто Карлскрун, але лікарі не змогли їх врятувати.